Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Fertilan - Nawóz Organiczny do Pomidorów 1 kg

Fertilan - Nawóz Organiczny do Pomidorów 1 kg

Fertilan - Nawóz Organiczny do Pomidorów 1 kg
  • brak ryzyka przenawożenia
  • poprawa struktury gleby
  • działanie do pół roku

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 16,99 zł
( 1 kg = 16,99 zł )
szt.
Fertilan - Nawóz Organiczny do Roślin Jagodowych i Sadowniczych  1,2 kg

Fertilan - Nawóz Organiczny do Roślin...

Fertilan - Nawóz Organiczny do Roślin Jagodowych i Sadowniczych 1,2 kg
  • brak ryzyka przenawożenia
  • poprawa struktury gleby
  • działanie do pół roku

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 16,99 zł
( 1 kg = 14,16 zł )
szt.
Fertilan - Nawóz Organiczny Uniwersalny  4 kg
powiadom o dostępności

Fertilan - Nawóz Organiczny Uniwersalny 4 kg

Fertilan - Nawóz Organiczny Uniwersalny 4 kg
  • brak ryzyka przenawożenia
  • poprawa struktury gleby
  • działanie do pół roku

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 10,00 zł )
Fertilan - Nawóz Organiczny Uniwersalny 1,2 kg

Fertilan - Nawóz Organiczny Uniwersalny 1,2 kg

Fertilan - Nawóz Organiczny Uniwersalny 1,2 kg
  • brak ryzyka przenawożenia
  • poprawa struktury gleby
  • działanie do pół roku

Dostępność: średnia ilość

Cena: 16,99 zł
( 1 kg = 14,16 zł )
szt.
Fertilan Nawóz Uniwersalny Profi 10 kg
powiadom o dostępności

Fertilan Nawóz Uniwersalny Profi 10 kg

Fertilan Nawóz Uniwersalny Profi 10 kg
  • Azot powoli uwalniany aż do 6 miesięcy
  • Naturalne składniki – biomasa i owcza wełna
  • Wszechstronny i wysoce efektywny – 1 nawożenie na sezon

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 79,99 zł
( 1 kg = 8,00 zł )
Fertilan Nawóz Uniwersalny Profi 20 kg

Fertilan Nawóz Uniwersalny Profi 20 kg

Fertilan Nawóz Uniwersalny Profi 20 kg
  • Azot powoli uwalniany aż do 6 miesięcy
  • Naturalne składniki – biomasa i owcza wełna
  • Wszechstronny i wysoce efektywny – 1 nawożenie na sezon

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 144,99 zł
( 1 kg = 7,25 zł )
szt.
Goteo Regenerator - Nawóz Do Trawników i Roślin Ozdobnych 50 ml Sumin

Goteo Regenerator - Nawóz Do Trawników i...

Goteo Regenerator - Nawóz Do Trawników i Roślin Ozdobnych 50 ml Sumin
  • wyprodukowany w oparciu o unikalną i opatentowaną technologię PhysioActivator™
  • poprawia rozwój systemu korzeniowego
  • przyspiesza wzrost roślin

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
szt.
Help Plant CU 20 ml - Zwiększa Odporność Roślin Na Patogeny, Zapobiega: Nekrozom, Zamieraniu Liści i Pędów – Sumin

Help Plant CU 20 ml - Zwiększa Odporność...

Help Plant CU 20 ml - Zwiększa Odporność Roślin Na Patogeny, Zapobiega: Nekrozom, Zamieraniu Liści i Pędów – Sumin
  • chroni przed chorobami fizjologicznymi
  • zawiera Miedź
  • produkt specjalistyczny 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 9,99 zł
szt.
Microstar PZ - nawóz startowy  – 150 g Twój Ogród

Microstar PZ - nawóz startowy – 150 g Twój...

Microstar PZ - nawóz startowy – 150 g Twój Ogród
  • odpowiednie dobrane proporcje składników pokarmowych
  • dla lepszego rozwoju systemu korzeniowego
  • zapewnia bujny wzrost, obfite kwitnienie i owocowanie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 14,99 zł
( 1 kg = 99,93 zł )
szt.
Mocznik  Nawóz Azotowy Uniwersalny 1 kg
powiadom o dostępności

Mocznik Nawóz Azotowy Uniwersalny 1 kg

Mocznik Nawóz Azotowy Uniwersalny 1 kg
  • zawiera azot,
  • może być stosowany do opryskiwania drobnokroplistego,
  • wspomaga kompostowanie na pryzmach.

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 19,99 zł
Mocznik – 2 kg|  Ogród Start

Mocznik – 2 kg| Ogród Start

Mocznik – 2 kg| Ogród Start

Dostępność: duża ilość

Cena: 29,99 zł
( 1 kg = 15,00 zł )
szt.
Mocznik 5 kg- Ogród Start

Mocznik 5 kg- Ogród Start

Mocznik 5 kg- Ogród Start
  • dostarcza dużą dawkę azotu
  • uniwersalne zastosowanie
  • wspiera w walce z parchem

Dostępność: duża ilość

Cena: 69,99 zł
( 1 kg = 14,00 zł )
szt.
Mocznik, nawóz azotowy – 3 kg
powiadom o dostępności

Mocznik, nawóz azotowy – 3 kg

Mocznik, nawóz azotowy – 3 kg
  • zawiera azot,
  • może być stosowany do opryskiwania drobnokroplistego,
  • wspomaga kompostowanie na pryzmach.

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 49,99 zł
( 1 kg = 16,66 zł )
Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 2,5 kg - Sumin

Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 2,5...

Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 2,5 kg - Sumin
  • poprawa struktury i właściwości podłoża
  • aktywacja pożytecznych mikroorganizmów
  • obfitsze i zdrowsze plony

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 14,00 zł )
szt.
Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 5 kg - Sumin

Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 5 kg...

Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 5 kg - Sumin
  • poprawa struktury i właściwości podłoża
  • aktywacja pożytecznych mikroorganizmów
  • obfitsze i zdrowsze plony

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 58,99 zł
szt.
Nawóz 100 dni do hortensji zakwaszający | Substral

Nawóz 100 dni do hortensji zakwaszający |...

Nawóz 100 dni do hortensji zakwaszający | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 57,99 zł
( 1 kg = 57,99 zł )
szt.
Nawóz długo działający do bambusów i traw 850 g Compo
powiadom o dostępności

Nawóz długo działający do bambusów i traw...

Nawóz długo działający do bambusów i traw 850 g Compo

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 34,99 zł
( 1 g = 0,04 zł )
Nawóz długo działający do rododendronów 850 g Compo
powiadom o dostępności

Nawóz długo działający do rododendronów...

Nawóz długo działający do rododendronów 850 g Compo

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 34,99 zł
( 1 g = 0,04 zł )
Nawóz długo działający do róż 850 g Compo
powiadom o dostępności

Nawóz długo działający do róż 850 g Compo

Nawóz długo działający do róż 850 g Compo

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 34,99 zł
( 1 g = 0,04 zł )
Nawóz Do Borówek 1 kg Sumin

Nawóz Do Borówek 1 kg Sumin

Nawóz Do Borówek 1 kg Sumin
  • zapewnia obfity plon i smaczne owoce,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
( 1 kg = 19,99 zł )
szt.
Nawóz Do Borówek 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Borówek 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Borówek 2,5 kg Sumin
  • zapewnia obfity plon i smaczne owoce,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Nawóz Do Bylin Optymalny Skład 1 kg

Nawóz Do Bylin Optymalny Skład 1 kg

Nawóz Do Bylin Optymalny Skład 1 kg
  • zapewnia obfite kwitnienie i owocowanie roślin,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
szt.
Nawóz Do Drzew i Krzewów Owocowych 1 kg

Nawóz Do Drzew i Krzewów Owocowych 1 kg

Nawóz Do Drzew i Krzewów Owocowych 1 kg
  • zapewnia obfity plon i smaczne owoce,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
szt.
Nawóz Do Drzew i Krzewów Owocowych 2,5 kg Sumin
powiadom o dostępności

Nawóz Do Drzew i Krzewów Owocowych 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Drzew i Krzewów Owocowych 2,5 kg Sumin
  • zapewnia obfity plon i smaczne owoce,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl