Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj

Nasiona traw

Nasiona traw najwyższej jakości to podstawa, jeśli chcesz, by Twój trawnik był piękny i mocny przez długie lata. To bez znaczenia, czy zakładasz nowy trawnik z siewu, czy robisz dosiewki na uszkodzonych fragmentach – wybór odpowiedniej mieszanki nasion traw gazonowych to ponad połowa sukcesu! Nie oszczędzaj więc na tanich nasionach, wybierz markowe mieszanki trawnikowe. Oto najlepsze nasiona traw na różne stanowiska i dostosowane do każdego typu zastosowania.

Filtry
Dakar 1 kg nasiona trawy do trawników nasłonecznionych | Target

Dakar 1 kg nasiona trawy do trawników...

Dakar 1 kg nasiona trawy do trawników nasłonecznionych | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 32,99 zł
( 1 kg = 32,99 zł )
szt.
Dakar 500 g nasiona trawy do trawników nasłonecznionych | Target

Dakar 500 g nasiona trawy do trawników...

Dakar 500 g nasiona trawy do trawników nasłonecznionych | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 21,99 zł
( 1 kg = 43,98 zł )
szt.
Hobby Gracja, trawnik ozdobny - 1 kg

Hobby Gracja, trawnik ozdobny - 1 kg

Hobby Gracja, trawnik ozdobny - 1 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 34,99 zł )
szt.
Regina 100 g nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku | Target

Regina 100 g nasiona trawy do uzupełniania...

Regina 100 g nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku | Target

 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 9,99 zł
( 1 kg = 99,90 zł )
szt.
Trawa Popularna - 900 g

Trawa Popularna - 900 g

Trawa Popularna - 900 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 21,99 zł
( 1 kg = 24,43 zł )
szt.
Dakar – Nasiona trawy do trawników nasłonecznionych – 5 kg | Target

Dakar – Nasiona trawy do trawników...

Dakar – Nasiona trawy do trawników nasłonecznionych – 5 kg | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 129,99 zł
( 1 kg = 26,00 zł )
szt.
Mieszanka Traw Gazonowych Activia – 5 kg

Mieszanka Traw Gazonowych Activia – 5 kg

Mieszanka Traw Gazonowych Activia – 5 kg

Dostępność: duża ilość

Cena: 77,99 zł
( 1 kg = 15,60 zł )
szt.
Mieszanka Traw Gazonowych Relaks – 5 kg

Mieszanka Traw Gazonowych Relaks – 5 kg

Mieszanka Traw Gazonowych Relaks – 5 kg

Dostępność: duża ilość

Cena: 77,99 zł
( 1 kg = 15,60 zł )
szt.
Mieszanka Traw Gazonowych Renove – 5 kg

Mieszanka Traw Gazonowych Renove – 5 kg

Mieszanka Traw Gazonowych Renove – 5 kg

Dostępność: średnia ilość

Cena: 77,99 zł
( 1 kg = 15,60 zł )
szt.
Mieszanka Traw Gazonowych Sania – 5 kg

Mieszanka Traw Gazonowych Sania – 5 kg

Mieszanka Traw Gazonowych Sania – 5 kg

Dostępność: duża ilość

Cena: 77,99 zł
( 1 kg = 15,60 zł )
szt.
Mikrokoniczyna – nasiona – 0,2 kg Vegano

Mikrokoniczyna – nasiona – 0,2 kg Vegano

Mikrokoniczyna – nasiona – 0,2 kg Vegano
  • Małe wymagania
  • Szybki rozrost
  • Wzbogaca glebę

Dostępność: duża ilość

Cena: 28,99 zł
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA  RENOWACYJNA – 1 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA RENOWACYJNA – 1...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA RENOWACYJNA – 1 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 84,99 zł
( 1 kg = 84,99 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA  RENOWACYJNA – 3 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA RENOWACYJNA – 3...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA RENOWACYJNA – 3 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 199,99 zł
( 1 kg = 66,66 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA  Uniwersalna – 1 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA Uniwersalna – 1...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA Uniwersalna – 1 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 84,99 zł
( 1 kg = 84,99 zł )
szt.
Trawa Samo Zagęszczająca – Renowacyjna – 5 kg | Substral

Trawa Samo Zagęszczająca – Renowacyjna –...

Trawa Samo Zagęszczająca – Renowacyjna – 5 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 314,99 zł
( 1 kg = 63,00 zł )
szt.
Trawa Samo Zagęszczająca – Sportowa – 5 kg | Substral

Trawa Samo Zagęszczająca – Sportowa – 5...

Trawa Samo Zagęszczająca – Sportowa – 5 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 314,99 zł
( 1 kg = 63,00 zł )
szt.
Trawa Samo Zagęszczająca – Uniwersalna – 5 kg | Substral

Trawa Samo Zagęszczająca – Uniwersalna –...

Trawa Samo Zagęszczająca – Uniwersalna – 5 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 314,99 zł
( 1 kg = 63,00 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA do dosiewek – 250 g | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA do dosiewek – 250...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA do dosiewek – 250 g | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
( 1 kg = 99,96 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 1 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 1 kg |...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 1 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 84,99 zł
( 1 kg = 84,99 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 3 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 3 kg |...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 3 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 199,99 zł
( 1 kg = 66,66 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA Uniwersalna – 3 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA Uniwersalna – 3 kg...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA Uniwersalna – 3 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 199,99 zł
( 1 kg = 66,66 zł )
szt.
GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i hydrożelem Trawy Vegano 0,5 x 8 m (4 m²)

GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i...

GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i hydrożelem Trawy Vegano 0,5 x 8 m (4 m²)
  • do ogrodu i na skarpy
  • z nawozem i hydrożelem
  • biodegradowalna i skuteczna

Dostępność: duża ilość

Cena: 69,99 zł
( 1 mb = 8,75 zł )
szt.
GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i hydrożelem Trawy Vegano 2 x 0,5 x 8 m (8 m²)

GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i...

GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i hydrożelem Trawy Vegano 2 x 0,5 x 8 m (8 m²)
  • do ogrodu i na skarpy
  • z nawozem i hydrożelem
  • biodegradowalna i skuteczna

Dostępność: duża ilość

Cena: 124,98 zł
( 1 mb = 7,81 zł )
szt.
GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i hydrożelem Trawy Vegano 3 x 0,5 x 8 m (12 m²)

GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i...

GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i hydrożelem Trawy Vegano 3 x 0,5 x 8 m (12 m²)
  • do ogrodu i na skarpy
  • z nawozem i hydrożelem
  • biodegradowalna i skuteczna

Dostępność: duża ilość

Cena: 169,98 zł
( 1 mb = 7,08 zł )
szt.

Nasiona traw

Chcesz mieć pewność, że Twój trawnik zachowa piękny wygląd i odporność na uszkodzenia przez wiele lat? Wybierz odpowiednią mieszankę nasion traw!

Nasiona z których zakładane są przydomowe trawniki to zwykle 5 gatunków traw gazonowych (życica trwała, wiechlina łąkowa, kostrzewa czerwona, kostrzewa owcza, mietlica pospolita) oraz ich liczne odmiany. Każda z nich charakteryzuje się innym typem wzrostu, wyglądem oraz odpornością na choroby i mróz, dlatego też w mieszankach trawnikowych zwykle stosuje się minimum 3 składniki, aby nasiona po wysianiu i wykiełkowaniu stworzyły możliwie najbardziej różnorodną, dekoracyjną i odporną murawę.

Wyróżniamy różne typy mieszanek trawnikowych o różnym przeznaczeniu, m.in.: sportowe – wyjątkowo odporne na deptanie, ale z uwagi na szybki wzrost wymagają częstego koszenia, gazonowe, dekoracyjne – bardzo dekoracyjne, o cienkich źdźbłach i powolnym wzroście, ale bardziej wrażliwe; uniwersalne – które łączą w sobie cechy mieszanek sportowych i gazonowych. Można także wyróżnić mieszanki specjalne, m.in.: na miejsca nasłonecznione, na miejsca zacienione oraz mieszanki regeneracyjne, do szybkiego uzupełniania ubytków.

Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl