Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Folia Biodegradowalna Ściółkująca i Kompostowalna w Glebie Bio-Cover 1,6 x 20 m

Folia Biodegradowalna Ściółkująca i...

Folia Biodegradowalna Ściółkująca i Kompostowalna w Glebie Bio-Cover 1,6 x 20 m
  • Ochrona przed chwastami
  • Szybszy wzrost i obfite plony
  • 100% ekologiczne rozwiązanie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 74,99 zł
( 1 mb = 3,75 zł )
szt.
Agrowłóknina mini rolka HORTI-LINE – biała zimowa – 1,60 m x 50 mb | Megran

Agrowłóknina mini rolka HORTI-LINE – biała...

Agrowłóknina mini rolka HORTI-LINE – biała zimowa – 1,60 m x 50 mb | Megran
  • Chroni rośliny przed zimnem
  • Zapewnia swobodny przepływ powietrza
  • Prosta w użyciu

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 89,99 zł
( 1 mb = 1,80 zł )
szt.
BIO HempCover włóknina ściółkująca z włókien konopnych 0,8x5 m - Agrimpex

BIO HempCover włóknina ściółkująca z...

BIO HempCover włóknina ściółkująca z włókien konopnych 0,8x5 m - Agrimpex
  • w pełni kompostowalna
  • 100% włókien roślinnych
  • wiele cennych właściwości

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 114,99 zł
( 1 mb = 23,00 zł )
szt.
TURFCOMP® – mikoryza + nawóz + hydrożel do trawnika – 3 kg

TURFCOMP® – mikoryza + nawóz + hydrożel do...

TURFCOMP® – mikoryza + nawóz + hydrożel do trawnika – 3 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 139,99 zł
( 1 kg = 46,66 zł )
szt.
Agrowłóknina rolka zimowa 1,6 x 20 m

Agrowłóknina rolka zimowa 1,6 x 20 m

Agrowłóknina rolka zimowa 1,6 x 20 m
  • Gramatura: 50 g/m2
  • stabilizowana na promienie UV
  • przepuszcza wodę i powietrze

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 149,99 zł
( 1 mb = 7,50 zł )
szt.
BIO HempCover włóknina ściółkująca z włókien konopnych 1,6x5 m -  Agrimpex
powiadom o dostępności

BIO HempCover włóknina ściółkująca z...

BIO HempCover włóknina ściółkująca z włókien konopnych 1,6x5 m - Agrimpex
  • w pełni kompostowalna
  • 100% włókien roślinnych
  • wiele cennych właściwości

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 219,99 zł
( 1 mb = 44,00 zł )
Eko Kompostownik TERMO – 350 litrów

Eko Kompostownik TERMO – 350 litrów

Eko Kompostownik TERMO – 350 litrów

Dostępność: duża ilość

Cena: 279,99 zł
szt.
Eko Kompostownik MAXISILIO – 1050 litrów

Eko Kompostownik MAXISILIO – 1050 litrów

Eko Kompostownik MAXISILIO – 1050 litrów

Dostępność: duża ilość

Cena: 339,99 zł
szt.
Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem® Universal – 5 kg

Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem®...

Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem® Universal – 5 kg
  • zwiększa zdolność magazynowania wody
  • rozwija system korzeniowy
  • działa aż 8 lat

 

Dostępność: duża ilość

Cena: 359,99 zł
( 1 kg = 72,00 zł )
szt.
Eko Kompostownik TERMO – 720 litrów

Eko Kompostownik TERMO – 720 litrów

Eko Kompostownik TERMO – 720 litrów

Dostępność: duża ilość

Cena: 499,00 zł
szt.
Żwir 16-32 mm – big bag – 1 tona

Żwir 16-32 mm – big bag – 1 tona

Żwir 16-32 mm – big bag – 1 tona
  • łatwy w utrzymaniu
  • naturalny i trwały materiał
  • idealny do dekoracji

Dostępność: duża ilość

Cena: 549,99 zł
( 1 kg = 0,55 zł )
szt.
Żwir 8-16 mm – big bag – 1 tona

Żwir 8-16 mm – big bag – 1 tona

Żwir 8-16 mm – big bag – 1 tona
  • łatwy w utrzymaniu
  • naturalny i trwały materiał
  • idealny do dekoracji

Dostępność: duża ilość

Cena: 549,99 zł
( 1 kg = 0,55 zł )
szt.
Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem® Universal – 10 kg

Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem®...

Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem® Universal – 10 kg
  • zwiększa zdolność magazynowania wody
  • rozwija system korzeniowy
  • działa aż 8 lat

Dostępność: duża ilość

Cena: 549,99 zł
( 1 kg = 55,00 zł )
szt.
Grys Bazaltowy 16-22 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Bazaltowy 16-22 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Bazaltowy 16-22 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 800,00 zł
( 1 kg = 0,80 zł )
szt.
Grys Bazaltowy 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Bazaltowy 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Bazaltowy 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 800,00 zł
( 1 kg = 0,80 zł )
szt.
Żwir morski 8-16 mm – big bag – 1 tona

Żwir morski 8-16 mm – big bag – 1 tona

Żwir morski 8-16 mm – big bag – 1 tona
  • łatwy w utrzymaniu
  • naturalny i trwały materiał
  • idealny do dekoracji

Dostępność: duża ilość

Cena: 809,99 zł
( 1 kg = 0,81 zł )
szt.
Grys Karbon 16-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Karbon 16-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Karbon 16-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 840,00 zł
( 1 kg = 0,84 zł )
szt.
Grys Karbon 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Karbon 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Karbon 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 840,00 zł
( 1 kg = 0,84 zł )
szt.
Grys granitowy „Dalmatyńczyk” 16-22 mm – big bag – 1 tona

Grys granitowy „Dalmatyńczyk” 16-22 mm –...

Grys granitowy „Dalmatyńczyk” 16-22 mm – big bag – 1 tona
  • niezwykle dekoracyjny
  • naturalny kamień kruszony
  • materiał trwały i odporny

Dostępność: duża ilość

Cena: 860,00 zł
( 1 kg = 0,86 zł )
szt.
Kora Kamienna 32-63 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Kora Kamienna 32-63 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Kora Kamienna 32-63 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 910,00 zł
( 1 kg = 0,91 zł )
szt.
Kora Kamienna 11-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Kora Kamienna 11-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Kora Kamienna 11-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 910,00 zł
( 1 kg = 0,91 zł )
szt.
Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem® Universal – 20 kg

Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem®...

Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem® Universal – 20 kg
  • Zwiększa zdolność magazynowania wody
  • Rozwija system korzeniowy
  • Działa aż 8 lat

Dostępność: duża ilość

Cena: 999,99 zł
( 1 kg = 50,00 zł )
szt.
Kora sosnowa średnia 5-40mm – paleta 36 x 80 litrów Biovita

Kora sosnowa średnia 5-40mm – paleta 36 x 80...

Kora sosnowa średnia 5-40mm – paleta 36 x 80 litrów Biovita
  • ogranicza wzrost chwastów
  • zapewnia utrzymanie właściwej wilgotności podłoża
  • stanowi naturalny element dekoracyjny

Dostępność: duża ilość

Cena: 1 055,99 zł
szt.
Dolomit łamany „Biała Marianna” 16-32 mm – big bag – 1 tona

Dolomit łamany „Biała Marianna” 16-32 mm...

Dolomit łamany „Biała Marianna” 16-32 mm – big bag – 1 tona
  • niezwykle dekoracyjny
  • naturalny kamień kruszony
  • materiał trwały i odporny

Dostępność: duża ilość

Cena: 1 170,00 zł
( 1 kg = 1,17 zł )
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl