Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj

Nasiona traw

Nasiona traw najwyższej jakości to podstawa, jeśli chcesz, by Twój trawnik był piękny i mocny przez długie lata. To bez znaczenia, czy zakładasz nowy trawnik z siewu, czy robisz dosiewki na uszkodzonych fragmentach – wybór odpowiedniej mieszanki nasion traw gazonowych to ponad połowa sukcesu! Nie oszczędzaj więc na tanich nasionach, wybierz markowe mieszanki trawnikowe. Oto najlepsze nasiona traw na różne stanowiska i dostosowane do każdego typu zastosowania.

Filtry
Trawa Samo Zagęszczająca – Renowacyjna – 5 kg | Substral

Trawa Samo Zagęszczająca – Renowacyjna –...

Trawa Samo Zagęszczająca – Renowacyjna – 5 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 314,99 zł
( 1 kg = 63,00 zł )
szt.
Trawa Samo Zagęszczająca – Uniwersalna – 5 kg | Substral

Trawa Samo Zagęszczająca – Uniwersalna –...

Trawa Samo Zagęszczająca – Uniwersalna – 5 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 314,99 zł
( 1 kg = 63,00 zł )
szt.
Trawa Samo Zagęszczająca – Sportowa – 5 kg | Substral

Trawa Samo Zagęszczająca – Sportowa – 5...

Trawa Samo Zagęszczająca – Sportowa – 5 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 314,99 zł
( 1 kg = 63,00 zł )
szt.
Nasiona trawy – Vegano – trawnik samonawożący – 10 kg

Nasiona trawy – Vegano – trawnik...

Nasiona trawy – Vegano – trawnik samonawożący – 10 kg
  • Ciemnozielony
  • Bardzo gęsty
  • Odporny na deptanie

Dostępność: duża ilość

Cena: 299,99 zł
( 1 kg = 30,00 zł )
szt.
Mikrokoniczyna – nasiona – 3 kg  Vegano

Mikrokoniczyna – nasiona – 3 kg Vegano

Mikrokoniczyna – nasiona – 3 kg Vegano
  • Małe wymagania
  • Szybki rozrost
  • Wzbogaca glebę

Dostępność: duża ilość

Cena: 294,99 zł
( 1 kg = 118,00 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 3 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 3 kg |...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 3 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 199,99 zł
( 1 kg = 66,66 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA Uniwersalna – 3 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA Uniwersalna – 3 kg...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA Uniwersalna – 3 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 199,99 zł
( 1 kg = 66,66 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA  RENOWACYJNA – 3 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA RENOWACYJNA – 3...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA RENOWACYJNA – 3 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 199,99 zł
( 1 kg = 66,66 zł )
szt.
GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i hydrożelem Trawy Vegano 3 x 0,5 x 8 m (12 m²)

GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i...

GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i hydrożelem Trawy Vegano 3 x 0,5 x 8 m (12 m²)
  • do ogrodu i na skarpy
  • z nawozem i hydrożelem
  • biodegradowalna i skuteczna

Dostępność: duża ilość

Cena: 169,98 zł
( 1 mb = 7,08 zł )
szt.
Trawa Na Tereny Suche Kwiat Pustyni Samozagęszczająca 5 kg

Trawa Na Tereny Suche Kwiat Pustyni...

Trawa Na Tereny Suche Kwiat Pustyni Samozagęszczająca 5 kg
  • na tereny nasłonecznione
  • dobrze rozwinięty system korzeniowy
  • odporna na zmiany temperatury i wilgotności

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 159,99 zł
szt.
Trawnik z Kwiatami – 1 kg | Kiepenkerl
powiadom o dostępności

Trawnik z Kwiatami – 1 kg | Kiepenkerl

Trawnik z Kwiatami – 1 kg | Kiepenkerl
  • Urozmaicona gatunkowo mieszanka kwiatów, ziół i traw
  • Stanowi środowisko życia i źródło pożywienia dla owadów
  • Łatwa w pielęgnacji, wieloletnia

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 149,99 zł
Nasiona trawy Vegano, trawnik samonawożący – 4 kg

Nasiona trawy Vegano, trawnik samonawożący...

Nasiona trawy Vegano, trawnik samonawożący – 4 kg
  • Ciemnozielony
  • Bardzo gęsty
  • Odporny na deptanie

Dostępność: duża ilość

Cena: 149,99 zł
( 1 kg = 37,50 zł )
szt.
Nasiona trawy – Vegano, trawnik odporny na psa | 4 kg

Nasiona trawy – Vegano, trawnik odporny na...

Nasiona trawy – Vegano, trawnik odporny na psa | 4 kg
  • Ciemnozielony
  • Bardzo gęsty
  • Odporny na deptanie

Dostępność: duża ilość

Cena: 149,99 zł
( 1 kg = 37,50 zł )
szt.
Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 4 kg

Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na...

Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 4 kg
  • Ciemnozielony
  • Bardzo gęsty
  • Odporny na deptanie

Dostępność: duża ilość

Cena: 149,99 zł
( 1 kg = 37,50 zł )
szt.
Trawa Słoneczna - Na Słońce 2,25 kg

Trawa Słoneczna - Na Słońce 2,25 kg

Trawa Słoneczna - Na Słońce 2,25 kg
  • Wygodny wysiew dzięki praktycznemu pudełku
  • Oszczędność wody dzięki głębokiemu ukorzenianiu
  • Wyselekcjonowane nasiona w otoczce z dodatkiem nawozu

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 145,99 zł
( 1 kg = 64,88 zł )
szt.
Hobby Olimpia, trawnik sportowy - 5 kg

Hobby Olimpia, trawnik sportowy - 5 kg

Hobby Olimpia, trawnik sportowy - 5 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 139,99 zł
( 1 kg = 28,00 zł )
szt.
Hobby Piknik, trawnik uniwersalny - 5 kg

Hobby Piknik, trawnik uniwersalny - 5 kg

Hobby Piknik, trawnik uniwersalny - 5 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 129,99 zł
( 1 kg = 26,00 zł )
szt.
Dakar – Nasiona trawy do trawników nasłonecznionych – 5 kg | Target

Dakar – Nasiona trawy do trawników...

Dakar – Nasiona trawy do trawników nasłonecznionych – 5 kg | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 129,99 zł
( 1 kg = 26,00 zł )
szt.
GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i hydrożelem Trawy Vegano 2 x 0,5 x 8 m (8 m²)

GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i...

GreenGrass - Trawa Na Macie – z nawozem i hydrożelem Trawy Vegano 2 x 0,5 x 8 m (8 m²)
  • do ogrodu i na skarpy
  • z nawozem i hydrożelem
  • biodegradowalna i skuteczna

Dostępność: duża ilość

Cena: 124,98 zł
( 1 mb = 7,81 zł )
szt.
Trawa Popularna - 5 kg

Trawa Popularna - 5 kg

Trawa Popularna - 5 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 99,99 zł
( 1 kg = 20,00 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 1 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 1 kg |...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA SPORTOWA – 1 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 84,99 zł
( 1 kg = 84,99 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA  Uniwersalna – 1 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA Uniwersalna – 1...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA Uniwersalna – 1 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 84,99 zł
( 1 kg = 84,99 zł )
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA  RENOWACYJNA – 1 kg | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA RENOWACYJNA – 1...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA RENOWACYJNA – 1 kg | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 84,99 zł
( 1 kg = 84,99 zł )
szt.
Trawa Zacieniona - Do Cienia 1 kg
powiadom o dostępności

Trawa Zacieniona - Do Cienia 1 kg

Trawa Zacieniona - Do Cienia 1 kg
  • Wygodny wysiew dzięki praktycznemu pudełku
  • Wysoka tolerancja na cień i intensywne użytkowanie
  • Wyselekcjonowane nasiona w otoczce z dodatkiem nawozu

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 84,99 zł
( 1 kg = 84,99 zł )

Nasiona traw

Chcesz mieć pewność, że Twój trawnik zachowa piękny wygląd i odporność na uszkodzenia przez wiele lat? Wybierz odpowiednią mieszankę nasion traw!

Nasiona z których zakładane są przydomowe trawniki to zwykle 5 gatunków traw gazonowych (życica trwała, wiechlina łąkowa, kostrzewa czerwona, kostrzewa owcza, mietlica pospolita) oraz ich liczne odmiany. Każda z nich charakteryzuje się innym typem wzrostu, wyglądem oraz odpornością na choroby i mróz, dlatego też w mieszankach trawnikowych zwykle stosuje się minimum 3 składniki, aby nasiona po wysianiu i wykiełkowaniu stworzyły możliwie najbardziej różnorodną, dekoracyjną i odporną murawę.

Wyróżniamy różne typy mieszanek trawnikowych o różnym przeznaczeniu, m.in.: sportowe – wyjątkowo odporne na deptanie, ale z uwagi na szybki wzrost wymagają częstego koszenia, gazonowe, dekoracyjne – bardzo dekoracyjne, o cienkich źdźbłach i powolnym wzroście, ale bardziej wrażliwe; uniwersalne – które łączą w sobie cechy mieszanek sportowych i gazonowych. Można także wyróżnić mieszanki specjalne, m.in.: na miejsca nasłonecznione, na miejsca zacienione oraz mieszanki regeneracyjne, do szybkiego uzupełniania ubytków.

Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl