Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj

Nasiona traw

Nasiona traw najwyższej jakości to podstawa, jeśli chcesz, by Twój trawnik był piękny i mocny przez długie lata. To bez znaczenia, czy zakładasz nowy trawnik z siewu, czy robisz dosiewki na uszkodzonych fragmentach – wybór odpowiedniej mieszanki nasion traw gazonowych to ponad połowa sukcesu! Nie oszczędzaj więc na tanich nasionach, wybierz markowe mieszanki trawnikowe. Oto najlepsze nasiona traw na różne stanowiska i dostosowane do każdego typu zastosowania.

Filtry
Regina 100 g nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku | Target

Regina 100 g nasiona trawy do uzupełniania...

Regina 100 g nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku | Target

 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 9,99 zł
( 1 kg = 99,90 zł )
szt.
Trawa Regeneracyjna Luwr Samozagęszczająca 250 g

Trawa Regeneracyjna Luwr Samozagęszczająca 250 g

Trawa Regeneracyjna Luwr Samozagęszczająca 250 g
  • daje dobry efekt wizualny
  • jest wytrzymała na wymarzanie
  • szybko rośnie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 10,99 zł
szt.
Trawa sportowa 0,9 kg Green Star

Trawa sportowa 0,9 kg Green Star

Trawa sportowa 0,9 kg Green Star

Dostępność: średnia ilość

Cena: 13,90 zł
( 1 szt. = 13,90 zł )
szt.
Hobby Piknik, trawnik uniwersalny - 500 g

Hobby Piknik, trawnik uniwersalny - 500 g

Hobby Piknik, trawnik uniwersalny - 500 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 17,99 zł
( 1 kg = 35,98 zł )
szt.
Shania 500 g nasiona trawy do trawników zacienionych | Target

Shania 500 g nasiona trawy do trawników...

Shania 500 g nasiona trawy do trawników zacienionych | Target

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,99 zł
( 1 kg = 37,98 zł )
szt.
Hobby Gracja, trawnik ozdobny - 500 g

Hobby Gracja, trawnik ozdobny - 500 g

Hobby Gracja, trawnik ozdobny - 500 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 18,99 zł
( 1 kg = 37,98 zł )
szt.
Trawa Regeneracyjna Luwr Samozagęszczająca 500 g

Trawa Regeneracyjna Luwr Samozagęszczająca 500 g

Trawa Regeneracyjna Luwr Samozagęszczająca 500 g
  • daje dobry efekt wizualny
  • jest wytrzymała na wymarzanie
  • szybko rośnie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
szt.
Regina 500 g nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku | Target

Regina 500 g nasiona trawy do uzupełniania...

Regina 500 g nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 20,99 zł
( 1 kg = 41,98 zł )
szt.
Dakar 500 g nasiona trawy do trawników nasłonecznionych | Target

Dakar 500 g nasiona trawy do trawników...

Dakar 500 g nasiona trawy do trawników nasłonecznionych | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 21,99 zł
( 1 kg = 43,98 zł )
szt.
Trawa Popularna - 900 g

Trawa Popularna - 900 g

Trawa Popularna - 900 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 21,99 zł
( 1 kg = 24,43 zł )
szt.
Hobby Olimpia, trawnik sportowy - 500 g

Hobby Olimpia, trawnik sportowy - 500 g

Hobby Olimpia, trawnik sportowy - 500 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 21,99 zł
( 1 kg = 43,98 zł )
szt.
Uniwersalna Mieszanka Trawnikowa 1 kg

Uniwersalna Mieszanka Trawnikowa 1 kg

Uniwersalna Mieszanka Trawnikowa 1 kg
  • o wszechstronnym zastosowaniu
  • szybkie tempo wzrostu
  • niewymagająca

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
szt.
TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA do dosiewek – 250 g | Substral

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA do dosiewek – 250...

TRAWA Samo ZAGĘSZCZAJĄCA do dosiewek – 250 g | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
( 1 kg = 99,96 zł )
szt.
Mikrokoniczyna – nasiona – 0,2 kg Vegano

Mikrokoniczyna – nasiona – 0,2 kg Vegano

Mikrokoniczyna – nasiona – 0,2 kg Vegano
  • Małe wymagania
  • Szybki rozrost
  • Wzbogaca glebę

Dostępność: duża ilość

Cena: 28,99 zł
szt.
Hobby Piknik, trawnik uniwersalny - 1 kg

Hobby Piknik, trawnik uniwersalny - 1 kg

Hobby Piknik, trawnik uniwersalny - 1 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 31,99 zł
( 1 kg = 31,99 zł )
szt.
Shania 1 kg nasiona trawy do trawników zacienionych | Target

Shania 1 kg nasiona trawy do trawników...

Shania 1 kg nasiona trawy do trawników zacienionych | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 32,99 zł
( 1 kg = 32,99 zł )
szt.
Dakar 1 kg nasiona trawy do trawników nasłonecznionych | Target

Dakar 1 kg nasiona trawy do trawników...

Dakar 1 kg nasiona trawy do trawników nasłonecznionych | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 32,99 zł
( 1 kg = 32,99 zł )
szt.
Trawa Regeneracyjna Luwr Samozagęszczająca 1 kg
powiadom o dostępności

Trawa Regeneracyjna Luwr Samozagęszczająca 1 kg

Trawa Regeneracyjna Luwr Samozagęszczająca 1 kg
  • daje dobry efekt wizualny
  • jest wytrzymała na wymarzanie
  • szybko rośnie

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 34,99 zł
Regina nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku – 1 kg | Target

Regina nasiona trawy do uzupełniania ubytków...

Regina nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku – 1 kg | Target

Dostępność: średnia ilość

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 34,99 zł )
szt.
Hobby Gracja, trawnik ozdobny - 1 kg

Hobby Gracja, trawnik ozdobny - 1 kg

Hobby Gracja, trawnik ozdobny - 1 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 34,99 zł )
szt.
Hobby Olimpia, trawnik sportowy - 1 kg

Hobby Olimpia, trawnik sportowy - 1 kg

Hobby Olimpia, trawnik sportowy - 1 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 34,99 zł )
szt.
Trawa Na Tereny Suche Kwiat Pustyni Samozagęszczająca 1 kg
powiadom o dostępności

Trawa Na Tereny Suche Kwiat Pustyni...

Trawa Na Tereny Suche Kwiat Pustyni Samozagęszczająca 1 kg
  • na tereny nasłonecznione
  • dobrze rozwinięty system korzeniowy
  • odporna na zmiany temperatury i wilgotności

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 35,99 zł
Trawa Ozdobna Milord Samozagęszczająca 1 kg

Trawa Ozdobna Milord Samozagęszczająca 1 kg

Trawa Ozdobna Milord Samozagęszczająca 1 kg
  • umożliwia bardzo niskie koszenie
  • delikatne i równe źdźbła
  • mieszanka wolnorosnąca

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 35,99 zł
szt.
Trawa Sportowa Milano Samozagęszczająca 1 kg

Trawa Sportowa Milano Samozagęszczająca 1 kg

Trawa Sportowa Milano Samozagęszczająca 1 kg
  • łatwa w pielęgnacji
  • wytrzymała na wymarzanie
  • odporna na deptanie i intensywne użytkowanie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
szt.

Nasiona traw

Chcesz mieć pewność, że Twój trawnik zachowa piękny wygląd i odporność na uszkodzenia przez wiele lat? Wybierz odpowiednią mieszankę nasion traw!

Nasiona z których zakładane są przydomowe trawniki to zwykle 5 gatunków traw gazonowych (życica trwała, wiechlina łąkowa, kostrzewa czerwona, kostrzewa owcza, mietlica pospolita) oraz ich liczne odmiany. Każda z nich charakteryzuje się innym typem wzrostu, wyglądem oraz odpornością na choroby i mróz, dlatego też w mieszankach trawnikowych zwykle stosuje się minimum 3 składniki, aby nasiona po wysianiu i wykiełkowaniu stworzyły możliwie najbardziej różnorodną, dekoracyjną i odporną murawę.

Wyróżniamy różne typy mieszanek trawnikowych o różnym przeznaczeniu, m.in.: sportowe – wyjątkowo odporne na deptanie, ale z uwagi na szybki wzrost wymagają częstego koszenia, gazonowe, dekoracyjne – bardzo dekoracyjne, o cienkich źdźbłach i powolnym wzroście, ale bardziej wrażliwe; uniwersalne – które łączą w sobie cechy mieszanek sportowych i gazonowych. Można także wyróżnić mieszanki specjalne, m.in.: na miejsca nasłonecznione, na miejsca zacienione oraz mieszanki regeneracyjne, do szybkiego uzupełniania ubytków.

Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl