Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Chusteczka do liści 1 szt

Chusteczka do liści 1 szt

Chusteczka do liści 1 szt
  • przywraca naturalny błysk
  • pielęgnuje i nawilża liście
  • przeciwdziała osadzaniu się kurzu

Dostępność: średnia ilość

Cena: 3,99 zł
szt.
Biohumus Life Uniwersalny – 5 l | Ekodarpol

Biohumus Life Uniwersalny – 5 l | Ekodarpol

Biohumus Life Uniwersalny – 5 l | Ekodarpol

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 l = 8,00 zł )
szt.
Biohumus Extra Truskawka Poziomka 1 l + 20% Gratis
powiadom o dostępności

Biohumus Extra Truskawka Poziomka 1 l + 20% Gratis

Biohumus Extra Truskawka Poziomka 1 l + 20% Gratis
  • 100% naturalny i bezpieczny
  • Poprawia kondycję i odporność roślin
  • Obfitsze plony i jeszcze lepszy smak

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 16,66 zł )
Biohumus Extra Rododendron 1,2 l
powiadom o dostępności

Biohumus Extra Rododendron 1,2 l

Biohumus Extra Rododendron 1,2 l
  • 100% naturalny i bezpieczny
  • Poprawia kondycję i odporność roślin
  • Obfitsze kwitnienie

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 16,66 zł )
Biohumus Extra Pomidor Papryka 1,2 l

Biohumus Extra Pomidor Papryka 1,2 l

Biohumus Extra Pomidor Papryka 1,2 l
  • 100% naturalny i bezpieczny
  • Poprawia kondycję i odporność roślin
  • Obfitsze plony i jeszcze lepszy smak

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 16,66 zł )
szt.
Biohumus Extra Hortensja – 1,2 l
powiadom o dostępności

Biohumus Extra Hortensja – 1,2 l

Biohumus Extra Hortensja – 1,2 l
  • 100% naturalny i bezpieczny
  • Poprawia kondycję i odporność roślin
  • Obfitsze kwitnienie

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 16,66 zł )
BIO Granuplant nawóz płynny 500 ml Compo

BIO Granuplant nawóz płynny 500 ml Compo

BIO Granuplant nawóz płynny 500 ml Compo

Dostępność: średnia ilość

Cena: 24,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
szt.
BIO BLAU Nawóz do ogrodu 4 kg Compo
powiadom o dostępności

BIO BLAU Nawóz do ogrodu 4 kg Compo

BIO BLAU Nawóz do ogrodu 4 kg Compo

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 74,99 zł
( 1 kg = 18,75 zł )
Betokson AL spray – nawóz poprawiający zawiązywanie owoców 750 ml

Betokson AL spray – nawóz poprawiający...

Betokson AL spray – nawóz poprawiający zawiązywanie owoców 750 ml
  • Poprawia zawiązywanie owoców
  • Sprzyja prawidłowemu rozwojowi zawiązków
  • Gotowy do użycia

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 26,65 zł )
szt.
Betokson – nawóz poprawiający zawiązywanie owoców 50 ml

Betokson – nawóz poprawiający zawiązywanie...

Betokson – nawóz poprawiający zawiązywanie owoców 50 ml
  • Poprawia zawiązywanie owoców
  • Sprzyja prawidłowemu rozwojowi zawiązków
  • Wydajny koncentrat

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
( 1 ml = 0,50 zł )
szt.
Bazalt granulowany – 15 kg | Target

Bazalt granulowany – 15 kg | Target

Bazalt granulowany – 15 kg | Target

Dostępność: duża ilość

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 2,67 zł )
szt.
Azofoska w Płynie 1,2 l - Inco

Azofoska w Płynie 1,2 l - Inco

Azofoska w Płynie 1,2 l - Inco
  • Wysoka skuteczność
  • Równomierne odżywianie
  • Szybka absorpcja

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 30,99 zł
( 1 l = 25,83 zł )
szt.
Azofoska – Nawóz Uniwersalny – granulat – 3 kg

Azofoska – Nawóz Uniwersalny – granulat...

Azofoska – Nawóz Uniwersalny – granulat – 3 kg
  • piękne i zdrowe rośliny
  • oszczędność czasu i pieniędzy – jeden nawóz do wielu roślin
  • skuteczność oraz łatwą aplikację

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 57,99 zł
( 1 kg = 19,33 zł )
szt.
Azofoska – Nawóz Uniwersalny – granulat – 10 kg

Azofoska – Nawóz Uniwersalny – granulat...

Azofoska – Nawóz Uniwersalny – granulat – 10 kg
  • piękne i zdrowe rośliny
  • oszczędność czasu i pieniędzy – jeden nawóz do wielu roślin
  • skuteczność oraz łatwą aplikację

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 144,99 zł
( 1 kg = 14,50 zł )
szt.
Aerator w płynie do trawników (koncetrat) – 30 ml | Target
powiadom o dostępności

Aerator w płynie do trawników (koncetrat) –...

Aerator w płynie do trawników (koncetrat) – 30 ml | Target
  • Regeneruje trawnik oraz przywraca mu zdrowy wygląd.
  • Przywracania właściwą równowagę mikrobiologiczną w glebie.
  • Nowatorski system rozpylania pozwala w łatwy sposób rozprowadzić produkt na trawniku.

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 19,99 zł
( 1 ml = 0,67 zł )
 Odżywka do roślin doniczkowych, Natural Energy - 35 ml

Odżywka do roślin doniczkowych, Natural...

Odżywka do roślin doniczkowych, Natural Energy - 35 ml

Dostępność: duża ilość

Cena: 3,99 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl