Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Nawóz Do Bylin Optymalny Skład 1 kg

Nawóz Do Bylin Optymalny Skład 1 kg

Nawóz Do Bylin Optymalny Skład 1 kg
  • zapewnia obfite kwitnienie i owocowanie roślin,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
szt.
Nawóz do bukszpanów i żywopłotów z mikroelementami – 4 kg | Target
powiadom o dostępności

Nawóz do bukszpanów i żywopłotów z...

Nawóz do bukszpanów i żywopłotów z mikroelementami – 4 kg | Target

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 44,99 zł
( 1 kg = 11,25 zł )
Nawóz do borówek z mikroelementami – 4 kg | Target

Nawóz do borówek z mikroelementami – 4 kg |...

Nawóz do borówek z mikroelementami – 4 kg | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 46,99 zł
( 1 kg = 11,75 zł )
szt.
Nawóz do borówek z mikroelementami – 1 kg | Target

Nawóz do borówek z mikroelementami – 1 kg |...

Nawóz do borówek z mikroelementami – 1 kg | Target

Dostępność: średnia ilość

Cena: 16,99 zł
( 1 kg = 16,99 zł )
szt.
Nawóz do borówek Obfite Plony – 150 g | Target

Nawóz do borówek Obfite Plony – 150 g | Target

Nawóz do borówek Obfite Plony – 150 g | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 10,99 zł
( 1 kg = 73,27 zł )
szt.
Nawóz Do Borówek 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Borówek 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Borówek 2,5 kg Sumin
  • zapewnia obfity plon i smaczne owoce,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Nawóz Do Borówek 1 kg Sumin

Nawóz Do Borówek 1 kg Sumin

Nawóz Do Borówek 1 kg Sumin
  • zapewnia obfity plon i smaczne owoce,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
( 1 kg = 19,99 zł )
szt.
Nawóz długo działający do róż 850 g Compo
powiadom o dostępności

Nawóz długo działający do róż 850 g Compo

Nawóz długo działający do róż 850 g Compo

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 34,99 zł
( 1 g = 0,04 zł )
Nawóz długo działający do rododendronów 850 g Compo
powiadom o dostępności

Nawóz długo działający do rododendronów...

Nawóz długo działający do rododendronów 850 g Compo

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 34,99 zł
( 1 g = 0,04 zł )
Nawóz długo działający do bambusów i traw 850 g Compo
powiadom o dostępności

Nawóz długo działający do bambusów i traw...

Nawóz długo działający do bambusów i traw 850 g Compo

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 34,99 zł
( 1 g = 0,04 zł )
Nawóz Bezpieczny Trawnik – 10 kg | Target
powiadom o dostępności

Nawóz Bezpieczny Trawnik – 10 kg | Target

Nawóz Bezpieczny Trawnik – 10 kg | Target

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 51,99 zł
( 1 kg = 5,20 zł )
Nawóz 2w1 uniwersalny 1,5 kg Protect Garden

Nawóz 2w1 uniwersalny 1,5 kg Protect Garden

Nawóz 2w1 uniwersalny 1,5 kg Protect Garden
  • Zapewnia lepszy wzrost roślin
  • Wspomaga ukorzenienie
  • Poprawa jakości podłoża

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 23,33 zł )
szt.
Nawóz 100 dni do hortensji zakwaszający | Substral

Nawóz 100 dni do hortensji zakwaszający |...

Nawóz 100 dni do hortensji zakwaszający | Substral

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 57,99 zł
( 1 kg = 57,99 zł )
szt.
Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 5 kg - Sumin

Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 5 kg...

Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 5 kg - Sumin
  • poprawa struktury i właściwości podłoża
  • aktywacja pożytecznych mikroorganizmów
  • obfitsze i zdrowsze plony

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 58,99 zł
szt.
Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 2,5 kg - Sumin

Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 2,5...

Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 2,5 kg - Sumin
  • poprawa struktury i właściwości podłoża
  • aktywacja pożytecznych mikroorganizmów
  • obfitsze i zdrowsze plony

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 14,00 zł )
szt.
Mocznik, nawóz azotowy – 3 kg
powiadom o dostępności

Mocznik, nawóz azotowy – 3 kg

Mocznik, nawóz azotowy – 3 kg
  • zawiera azot,
  • może być stosowany do opryskiwania drobnokroplistego,
  • wspomaga kompostowanie na pryzmach.

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 49,99 zł
( 1 kg = 16,66 zł )
Mocznik 5 kg- Ogród Start

Mocznik 5 kg- Ogród Start

Mocznik 5 kg- Ogród Start
  • dostarcza dużą dawkę azotu
  • uniwersalne zastosowanie
  • wspiera w walce z parchem

Dostępność: duża ilość

Cena: 69,99 zł
( 1 kg = 14,00 zł )
szt.
Mocznik – 2 kg|  Ogród Start

Mocznik – 2 kg| Ogród Start

Mocznik – 2 kg| Ogród Start

Dostępność: duża ilość

Cena: 29,99 zł
( 1 kg = 15,00 zł )
szt.
Mocznik  Nawóz Azotowy Uniwersalny 1 kg
powiadom o dostępności

Mocznik Nawóz Azotowy Uniwersalny 1 kg

Mocznik Nawóz Azotowy Uniwersalny 1 kg
  • zawiera azot,
  • może być stosowany do opryskiwania drobnokroplistego,
  • wspomaga kompostowanie na pryzmach.

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 19,99 zł
Microstar PZ - nawóz startowy  – 150 g Twój Ogród

Microstar PZ - nawóz startowy – 150 g Twój...

Microstar PZ - nawóz startowy – 150 g Twój Ogród
  • odpowiednie dobrane proporcje składników pokarmowych
  • dla lepszego rozwoju systemu korzeniowego
  • zapewnia bujny wzrost, obfite kwitnienie i owocowanie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 14,99 zł
( 1 kg = 99,93 zł )
szt.
Mączka Bazaltowa 2x14 kg

Mączka Bazaltowa 2x14 kg

Mączka Bazaltowa 2x14 kg
  • 100% naturalny i bezpieczny powstały na bazie zmielonej skały wulkanicznej
  • posiada bogaty skład minerałów korzystny dla roślin ogrodowych
  • doskonały dodatek do kompostu bez ryzyka przenawożenia, bowiem składniki uwalniane są powoli

Dostępność: średnia ilość

Cena: 52,98 zł
szt.
Mączka Bazaltowa – 900 g

Mączka Bazaltowa – 900 g

Mączka Bazaltowa – 900 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 14,99 zł
( 1 kg = 16,66 zł )
szt.
Mączka Bazaltowa – 8 kg

Mączka Bazaltowa – 8 kg

Mączka Bazaltowa – 8 kg

Dostępność: duża ilość

Cena: 22,99 zł
( 1 kg = 2,87 zł )
szt.
Mączka Bazaltowa – 3 kg

Mączka Bazaltowa – 3 kg

Mączka Bazaltowa – 3 kg

Dostępność: duża ilość

Cena: 14,99 zł
( 1 kg = 5,00 zł )
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl