Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Probio Ogród Kompostil – aktywator kompostu – 2 l
powiadom o dostępności

Probio Ogród Kompostil – aktywator kompostu...

Probio Ogród Kompostil – aktywator kompostu – 2 l
  • przyspiesza proces kompostowania
  • redukcja szkodliwych patogenów
  • 100% składników naturalnych

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 39,99 zł
Pryzmatix - Preparat Do Kompostowania 900 g Sumin

Pryzmatix - Preparat Do Kompostowania 900 g Sumin

Pryzmatix - Preparat Do Kompostowania 900 g Sumin
  • zawiera naturalne mikroorganizmy glebowe,
  • przyśpiesza powstawanie kompostu,
  • do kompostowania wszystkich rodzajów odpadów,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
szt.
Sadomal Maść AL, maść ogrodnicza w sprayu – 250 ml
powiadom o dostępności

Sadomal Maść AL, maść ogrodnicza w sprayu...

Sadomal Maść AL, maść ogrodnicza w sprayu – 250 ml
  • Gotowa do użycia
  • Bezbarwna warstwa ochronna po wyschnięciu 
  • Bezpieczny dla ludzi i środowiska
  • Przyspieszone gojenie uszkodzeń
  • Zabezpieczenie przed chorobami i infekcjami 

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 29,99 zł
( 1 l = 119,96 zł )
SOS na stres przymrozki 50 ml Sumin

SOS na stres przymrozki 50 ml Sumin

SOS na stres przymrozki 50 ml Sumin

Dostępność: średnia ilość

Cena: 15,99 zł
( 1 ml = 0,32 zł )
szt.
SOS na stres sadzenie i przesadzanie 50 ml Sumin

SOS na stres sadzenie i przesadzanie 50 ml Sumin

SOS na stres sadzenie i przesadzanie 50 ml Sumin

Dostępność: średnia ilość

Cena: 16,99 zł
( 1 ml = 0,34 zł )
szt.
Ściółka ogrodowa Plantimax Minerals 33 l

Ściółka ogrodowa Plantimax Minerals 33 l

Ściółka ogrodowa Plantimax Minerals 33 l

Dostępność: duża ilość

Cena: 56,99 zł
( 1 l = 1,73 zł )
szt.
Ściółka ogrodowa Plantimax Uniwersal 33 l

Ściółka ogrodowa Plantimax Uniwersal 33 l

Ściółka ogrodowa Plantimax Uniwersal 33 l

Dostępność: średnia ilość

Cena: 46,99 zł
( 1 l = 1,42 zł )
szt.
Włóknina Okrywowa Na Przymrozki - Wełna Owcza 1,6 m x 4 m
powiadom o dostępności

Włóknina Okrywowa Na Przymrozki - Wełna...

Włóknina Okrywowa Na Przymrozki - Wełna Owcza 1,6 m x 4 m
  • Naturalna, w pełni kompostowalna
  • Izoluje od zimna i reguluje temperaturę
  • Chroni rośliny przed ślimakami

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 56,99 zł
( 1 mb = 14,25 zł )
Żwir 16-32 mm – big bag – 1 tona

Żwir 16-32 mm – big bag – 1 tona

Żwir 16-32 mm – big bag – 1 tona
  • łatwy w utrzymaniu
  • naturalny i trwały materiał
  • idealny do dekoracji

Dostępność: duża ilość

Cena: 549,99 zł
( 1 kg = 0,55 zł )
szt.
Żwir 8-16 mm – big bag – 1 tona

Żwir 8-16 mm – big bag – 1 tona

Żwir 8-16 mm – big bag – 1 tona
  • łatwy w utrzymaniu
  • naturalny i trwały materiał
  • idealny do dekoracji

Dostępność: duża ilość

Cena: 549,99 zł
( 1 kg = 0,55 zł )
szt.
Żwir morski 8-16 mm – big bag – 1 tona

Żwir morski 8-16 mm – big bag – 1 tona

Żwir morski 8-16 mm – big bag – 1 tona
  • łatwy w utrzymaniu
  • naturalny i trwały materiał
  • idealny do dekoracji

Dostępność: duża ilość

Cena: 809,99 zł
( 1 kg = 0,81 zł )
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl