Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Nawóz Do Warzyw - Organiczny Granulowany 1,2 kg Sumin

Nawóz Do Warzyw - Organiczny Granulowany 1,2...

Nawóz Do Warzyw - Organiczny Granulowany 1,2 kg Sumin
  • zawiera do 90% substancji organicznej,
  • wspomaga odnowę próchnicy,
  • poprawia żyzność gleby,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
( 1 kg = 16,66 zł )
szt.
Nawóz Do Winorośli 1 kg

Nawóz Do Winorośli 1 kg

Nawóz Do Winorośli 1 kg
  • zapewnia obfity plon i smaczne owoce,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
szt.
Nawóz Do Żywopłotów, Drzew i Krzewów Ozdobnych 1 kg

Nawóz Do Żywopłotów, Drzew i Krzewów...

Nawóz Do Żywopłotów, Drzew i Krzewów Ozdobnych 1 kg
  • zapewnia uzyskanie pięknego wyglądu i pokroju roślin,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
szt.
Nawóz Do Żywopłotów, Drzew i Krzewów Ozdobnych 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Żywopłotów, Drzew i Krzewów...

Nawóz Do Żywopłotów, Drzew i Krzewów Ozdobnych 2,5 kg Sumin
  • zapewnia uzyskanie pięknego wyglądu i pokroju roślin,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Nawóz dolistny do iglaków – 1 l Pinivit

Nawóz dolistny do iglaków – 1 l Pinivit

Nawóz dolistny do iglaków – 1 l Pinivit
  • nietoksyczny dla ludzi i zwierząt
  • aplikacja poprzez oprysk
  • zwiększenie przyrostów

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
( 1 l = 24,99 zł )
szt.
Nawóz dolistny do iglaków – 5 l Pinivit

Nawóz dolistny do iglaków – 5 l Pinivit

Nawóz dolistny do iglaków – 5 l Pinivit
  • nietoksyczny dla ludzi i zwierząt
  • aplikacja poprzez oprysk
  • zwiększenie przyrostów

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 79,99 zł
( 1 l = 16,00 zł )
szt.
Nawóz Jesienny Do Borówek, Kwaśnolubnych, Wrzosów 2 kg- Ogród Start
powiadom o dostępności

Nawóz Jesienny Do Borówek, Kwaśnolubnych,...

Nawóz Jesienny Do Borówek, Kwaśnolubnych, Wrzosów 2 kg- Ogród Start
  • obniża pH podłoża
  • wspomaga zimowanie
  • nie zawiera azotu

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 29,99 zł
( 1 kg = 15,00 zł )
Nawóz Jesienny Do Borówek, Kwaśnolubnych, Wrzosów 5 kg - Ogród Start
powiadom o dostępności

Nawóz Jesienny Do Borówek, Kwaśnolubnych,...

Nawóz Jesienny Do Borówek, Kwaśnolubnych, Wrzosów 5 kg - Ogród Start
  • obniża pH podłoża
  • wspomaga zimowanie
  • nie zawiera azotu

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 58,99 zł
( 1 kg = 11,80 zł )
Nawóz jesienny do iglaków – 1 kg Sumin

Nawóz jesienny do iglaków – 1 kg Sumin

Nawóz jesienny do iglaków – 1 kg Sumin
  • lepsze zimowanie roślin
  • kompleksowy skład
  • dobra, zrównoważona wchłanialność

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
( 1 kg = 19,99 zł )
szt.
Nawóz jesienny do iglaków – 10 kg Sumin

Nawóz jesienny do iglaków – 10 kg Sumin

Nawóz jesienny do iglaków – 10 kg Sumin
  • lepsze zimowanie roślin
  • kompleksowy skład
  • dobra, zrównoważona wchłanialność

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 114,99 zł
( 1 kg = 11,50 zł )
szt.
Nawóz jesienny do iglaków – 5 kg Sumin

Nawóz jesienny do iglaków – 5 kg Sumin

Nawóz jesienny do iglaków – 5 kg Sumin
  • lepsze zimowanie roślin
  • kompleksowy skład
  • dobra, zrównoważona wchłanialność

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 69,99 zł
( 1 kg = 14,00 zł )
szt.
Nawóz Jesienny Do Kwaśnolubnych 1 kg - Inco
powiadom o dostępności

Nawóz Jesienny Do Kwaśnolubnych 1 kg - Inco

Nawóz Jesienny Do Kwaśnolubnych 1 kg - Inco
  • Dla kwaśnolubnych
  • Jesienne wzmacnianie
  • Intensyfikuje kwitnienie

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 24,99 zł
Nawóz jesienny do trawników – 1 kg Sumin

Nawóz jesienny do trawników – 1 kg Sumin

Nawóz jesienny do trawników – 1 kg Sumin
  • zwiększona mrozoodporność
  • kompleksowy skład
  • dobra, zrównoważona wchłanialność

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
( 1 kg = 19,99 zł )
szt.
Nawóz jesienny do trawników – 10 kg Sumin

Nawóz jesienny do trawników – 10 kg Sumin

Nawóz jesienny do trawników – 10 kg Sumin
  • zwiększona mrozoodporność
  • kompleksowy skład
  • dobra, zrównoważona wchłanialność

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 114,99 zł
( 1 kg = 11,50 zł )
szt.
Nawóz jesienny do trawników – 5 kg Sumin
powiadom o dostępności

Nawóz jesienny do trawników – 5 kg Sumin

Nawóz jesienny do trawników – 5 kg Sumin
  • zwiększona mrozoodporność
  • kompleksowy skład
  • dobra, zrównoważona wchłanialność

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 64,99 zł
( 1 kg = 13,00 zł )
Nawóz jesienny do trawników – 8 kg Target

Nawóz jesienny do trawników – 8 kg Target

Nawóz jesienny do trawników – 8 kg Target
  • zwiększa mrozoodporność
  • zapewnia regenerację
  • wzmacnia trawę

Dostępność: średnia ilość

Cena: 78,99 zł
( 1 kg = 9,87 zł )
szt.
Nawóz jesienny do tui – 8 kg | Target
powiadom o dostępności

Nawóz jesienny do tui – 8 kg | Target

Nawóz jesienny do tui – 8 kg | Target
  • zwiększa mrozoodporność
  • zapewnia regenerację
  • zapobiega brązowieniu

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 78,99 zł
( 1 kg = 9,87 zł )
Nawóz jesienny uniwersalny – 1 kg Sumin

Nawóz jesienny uniwersalny – 1 kg Sumin

Nawóz jesienny uniwersalny – 1 kg Sumin
  • lepsze zimowanie roślin
  • kompleksowy skład
  • dobra, zrównoważona wchłanialność

Dostępność: średnia ilość

Cena: 19,99 zł
( 1 kg = 19,99 zł )
szt.
Nawóz jesienny uniwersalny – 10 kg Sumin

Nawóz jesienny uniwersalny – 10 kg Sumin

Nawóz jesienny uniwersalny – 10 kg Sumin
  • lepsze zimowanie roślin
  • kompleksowy skład
  • dobra, zrównoważona wchłanialność

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 114,99 zł
( 1 kg = 11,50 zł )
szt.
Nawóz jesienny uniwersalny – 2,5 kg Sumin

Nawóz jesienny uniwersalny – 2,5 kg Sumin

Nawóz jesienny uniwersalny – 2,5 kg Sumin
  • lepsze zimowanie roślin
  • kompleksowy skład
  • dobra, zrównoważona wchłanialność

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Nawóz Jesienny Uniwersalny 5 kg- Ogród Start
powiadom o dostępności

Nawóz Jesienny Uniwersalny 5 kg- Ogród Start

Nawóz Jesienny Uniwersalny 5 kg- Ogród Start
  • zwiększa odporność roślin
  • chroni przed wymarzaniem
  • zapewnia potrzebne składniki

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 57,99 zł
( 1 kg = 11,60 zł )
Nawóz na trawnik do usuwania mchu – 5 kg

Nawóz na trawnik do usuwania mchu – 5 kg

Nawóz na trawnik do usuwania mchu – 5 kg
  • skuteczne zwalczanie mchu
  • wzmocnione wybarwienie trawy
  • efekty już po kilku dniach

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 59,99 zł
( 1 kg = 12,00 zł )
szt.
Nawóz organiczny granulowany do borówek 1 kg Sumin

Nawóz organiczny granulowany do borówek 1 kg...

Nawóz organiczny granulowany do borówek 1 kg Sumin

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 17,99 zł
( 1 kg = 17,99 zł )
szt.
Nawóz organiczny granulowany do pomidorów 1 kg Sumin

Nawóz organiczny granulowany do pomidorów 1...

Nawóz organiczny granulowany do pomidorów 1 kg Sumin

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 17,99 zł
( 1 kg = 17,99 zł )
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl