Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Nawóz do traw ozdobnych - 2,5 kg Sumin

Nawóz do traw ozdobnych - 2,5 kg Sumin

Nawóz do traw ozdobnych - 2,5 kg Sumin
  • kompleksowy nawóz do traw ozdobnych
  • wspiera intensywny wzrost i estetyczny wygląd
  • zawiera mikroelementy i makroskładniki

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 14,00 zł )
szt.
Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 2,5 kg - Sumin

Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 2,5...

Naturcomplet-G nawóz organiczno-mineralny 2,5 kg - Sumin
  • poprawa struktury i właściwości podłoża
  • aktywacja pożytecznych mikroorganizmów
  • obfitsze i zdrowsze plony

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 14,00 zł )
szt.
Nawóz Osmocote 2w1 uniwersalny – 300 g

Nawóz Osmocote 2w1 uniwersalny – 300 g

Nawóz Osmocote 2w1 uniwersalny – 300 g
  • Ulepszona formuła
  • Szybko- i długodziałający
  • Efekty już po 7 dniach

Dostępność: średnia ilość

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 116,63 zł )
szt.
Nawóz Osmocote 2w1 do róż – 300 g, Substral

Nawóz Osmocote 2w1 do róż – 300 g, Substral

Nawóz Osmocote 2w1 do róż – 300 g, Substral
  • Ulepszona formuła
  • Szybko- i długodziałający
  • Efekty już po 7 dniach

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 116,63 zł )
szt.
Nawóz Zielony Busz z miedzią, mydłem Himal i piołunem – 500 ml

Nawóz Zielony Busz z miedzią, mydłem Himal i...

Nawóz Zielony Busz z miedzią, mydłem Himal i piołunem – 500 ml
  • do nawożenia dolistnego
  • dodatek wyciągów z roślin
  • bogaty, organiczno-mineralny skład

Dostępność: duża ilość

Cena: 34,99 zł
( 1 l = 69,98 zł )
szt.
Nawóz Osmocote Rododendron i Hortensja 2w1 300 g

Nawóz Osmocote Rododendron i Hortensja 2w1 300 g

Nawóz Osmocote Rododendron i Hortensja 2w1 300 g
  • nowa, ulepszona formuła
  • efekty widoczne w ciągu 7 dni
  • działanie aż do 6 miesięcy

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 116,63 zł )
szt.
Nawóz 2w1 uniwersalny 1,5 kg Protect Garden

Nawóz 2w1 uniwersalny 1,5 kg Protect Garden

Nawóz 2w1 uniwersalny 1,5 kg Protect Garden
  • Zapewnia lepszy wzrost roślin
  • Wspomaga ukorzenienie
  • Poprawa jakości podłoża

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 23,33 zł )
szt.
Nawóz Zakwaszający 2,5 kg Sumin

Nawóz Zakwaszający 2,5 kg Sumin

Nawóz Zakwaszający 2,5 kg Sumin
  • obniża pH gleby,
  • wzmacnia system korzeniowy,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 35,99 zł
( 1 kg = 14,40 zł )
szt.
Sanium PIN – 2w1 pałeczki nawozowe, zwalczanie mszyc – 2 g | Protect Garden

Sanium PIN – 2w1 pałeczki nawozowe,...

Sanium PIN – 2w1 pałeczki nawozowe, zwalczanie mszyc – 2 g | Protect Garden
  • poprawia wygląd i zdrowotność roślin
  • zapewnia intensywną zieleń liści
  • zwalcza szkodniki

Dostępność: średnia ilość

Cena: 36,99 zł
( 1 g = 18,50 zł )
szt.
Obornik Kurzy granulowany – 10 l

Obornik Kurzy granulowany – 10 l

Obornik Kurzy granulowany – 10 l
  • 100% naturalny
  • bez dodatków chemicznych i torfu
  • nie zawiera chloru

Dostępność: średnia ilość

Cena: 37,99 zł
( 1 l = 3,80 zł )
szt.
Siarczan żelaza 3 kg

Siarczan żelaza 3 kg

Siarczan żelaza 3 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 13,33 zł )
szt.
Nawóz Do Żywopłotów, Drzew i Krzewów Ozdobnych 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Żywopłotów, Drzew i Krzewów...

Nawóz Do Żywopłotów, Drzew i Krzewów Ozdobnych 2,5 kg Sumin
  • zapewnia uzyskanie pięknego wyglądu i pokroju roślin,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Nawóz Do Truskawek, Poziomek, Malin i Jeżyn 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Truskawek, Poziomek, Malin i Jeżyn...

Nawóz Do Truskawek, Poziomek, Malin i Jeżyn 2,5 kg Sumin
  • zapewnia obfity plon i smaczne owoce,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Nawóz Do Róż 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Róż 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Róż 2,5 kg Sumin
  • zapewnia  obfite kwitnienie i właściwy rozwój rośliny,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Nawóz Do Rododendronów, Azalii, Wrzosów i Innych Roślin Kwaśnolubnych 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Rododendronów, Azalii, Wrzosów i...

Nawóz Do Rododendronów, Azalii, Wrzosów i Innych Roślin Kwaśnolubnych 2,5 kg Sumin
  • zapewnia  obfite kwitnienie i piękny pokrój rośliny,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Nawóz Do Pomidorów, Papryki i Innych Warzyw 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Pomidorów, Papryki i Innych Warzyw...

Nawóz Do Pomidorów, Papryki i Innych Warzyw 2,5 kg Sumin
  • zapewnia obfity plon, smaczne i zdrowe warzywa,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Nawóz Do Hortensji 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Hortensji 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Hortensji 2,5 kg Sumin
  • zapewnia właściwy rozwój i obfite kwitnienie roślin,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Nawóz Do Drzew i Krzewów Owocowych 2,5 kg Sumin
powiadom o dostępności

Nawóz Do Drzew i Krzewów Owocowych 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Drzew i Krzewów Owocowych 2,5 kg Sumin
  • zapewnia obfity plon i smaczne owoce,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
Nawóz Do Borówek 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Borówek 2,5 kg Sumin

Nawóz Do Borówek 2,5 kg Sumin
  • zapewnia obfity plon i smaczne owoce,
  • równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby,
  • odpowiednio dobrane formy składników,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Siarczan Potasu - 3 kg Sumin

Siarczan Potasu - 3 kg Sumin

Siarczan Potasu - 3 kg Sumin
  • wysoka koncentracja potasu i siarki
  • poprawia jakość i smak plonów
  • łatwo przyswajalny przez rośliny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 13,33 zł )
szt.
Wapno Mikroflora 3w1 10 kg - Inco

Wapno Mikroflora 3w1 10 kg - Inco

Wapno Mikroflora 3w1 10 kg - Inco
  • Reguluje pH
  • Wzbogaca mikroflorę
  • Poprawia strukturę

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
szt.
Nawóz jesienny uniwersalny – 2,5 kg Sumin

Nawóz jesienny uniwersalny – 2,5 kg Sumin

Nawóz jesienny uniwersalny – 2,5 kg Sumin
  • lepsze zimowanie roślin
  • kompleksowy skład
  • dobra, zrównoważona wchłanialność

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.
Plonar Efekt Uniwersalny – ekologiczny nawóz granulowany – 3 kg Ekodarpol
powiadom o dostępności

Plonar Efekt Uniwersalny – ekologiczny nawóz...

Plonar Efekt Uniwersalny – ekologiczny nawóz granulowany – 3 kg Ekodarpol
  • Zwiększa plonowanie
  • Poprawia żyzność podłoża
  • 1 kg odpowiada 1 tonie obornika

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 13,33 zł )
Plonar Active do warzyw i owoców – ekologiczny nawóz granulowany – 3 kg Ekodarpol
powiadom o dostępności

Plonar Active do warzyw i owoców –...

Plonar Active do warzyw i owoców – ekologiczny nawóz granulowany – 3 kg Ekodarpol
  • Zwiększa plonowanie
  • Polepsza smak zbiorów
  • Poprawia żyzność podłoża

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 13,33 zł )
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl