Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Nawóz organiczny granulowany do truskawek 1 kg Sumin

Nawóz organiczny granulowany do truskawek 1 kg...

Nawóz organiczny granulowany do truskawek 1 kg Sumin

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 17,99 zł
( 1 kg = 17,99 zł )
szt.
Nawóz Osmocote 2w1 do iglaków – 1,25 kg Substral

Nawóz Osmocote 2w1 do iglaków – 1,25 kg...

Nawóz Osmocote 2w1 do iglaków – 1,25 kg Substral
  • Ulepszona formuła
  • Szybko- i długodziałający
  • Efekty już po 7 dniach

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 89,99 zł
( 1 kg = 71,99 zł )
szt.
Nawóz Osmocote 2w1 do iglaków – 4,5 kg

Nawóz Osmocote 2w1 do iglaków – 4,5 kg

Nawóz Osmocote 2w1 do iglaków – 4,5 kg
  • Ulepszona formuła
  • Szybko- i długodziałający
  • Efekty już po 7 dniach

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 261,99 zł
( 1 kg = 58,22 zł )
szt.
Nawóz Osmocote 2w1 do róż – 300 g, Substral

Nawóz Osmocote 2w1 do róż – 300 g, Substral

Nawóz Osmocote 2w1 do róż – 300 g, Substral
  • Ulepszona formuła
  • Szybko- i długodziałający
  • Efekty już po 7 dniach

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 116,63 zł )
szt.
Nawóz Osmocote 2w1 uniwersalny – 300 g

Nawóz Osmocote 2w1 uniwersalny – 300 g

Nawóz Osmocote 2w1 uniwersalny – 300 g
  • Ulepszona formuła
  • Szybko- i długodziałający
  • Efekty już po 7 dniach

Dostępność: średnia ilość

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 116,63 zł )
szt.
Nawóz Osmocote do ogrodu 2w1 – 4,5 kg

Nawóz Osmocote do ogrodu 2w1 – 4,5 kg

Nawóz Osmocote do ogrodu 2w1 – 4,5 kg
  • Bardzo wydajny
  • Unikalna formuła polimerowej otoczki
  • Działa przez pół roku

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 239,99 zł
( 1 kg = 53,33 zł )
szt.
Nawóz Osmocote Iglak 2w1, szybko- i długodziałajacy – 10 kg

Nawóz Osmocote Iglak 2w1, szybko- i...

Nawóz Osmocote Iglak 2w1, szybko- i długodziałajacy – 10 kg
  • nowa, ulepszona formuła
  • efekty widoczne w ciągu 7 dni
  • działanie aż do 6 miesięcy

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 460,99 zł
( 1 kg = 46,10 zł )
szt.
Nawóz Osmocote Rododendron i Hortensja 2w1 300 g

Nawóz Osmocote Rododendron i Hortensja 2w1 300 g

Nawóz Osmocote Rododendron i Hortensja 2w1 300 g
  • nowa, ulepszona formuła
  • efekty widoczne w ciągu 7 dni
  • działanie aż do 6 miesięcy

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 116,63 zł )
szt.
Nawóz płynny do draceny, juki i palmy – Zdrowe Rośliny – 500 ml | Target

Nawóz płynny do draceny, juki i palmy –...

Nawóz płynny do draceny, juki i palmy – Zdrowe Rośliny – 500 ml | Target

 

 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 11,99 zł
( 1 l = 23,98 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Hortensji 1 l Sumin

Nawóz Płynny Do Hortensji 1 l Sumin

Nawóz Płynny Do Hortensji 1 l Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 19,99 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Lawendy 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Lawendy 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Lawendy 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: średnia ilość

Cena: 12,99 zł
( 1 l = 25,98 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Palm, Juki i Dracen 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Palm, Juki i Dracen 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Palm, Juki i Dracen 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 12,99 zł
( 1 l = 25,98 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Pelargonii, Surfinii i Innych Petunii 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Pelargonii, Surfinii i Innych...

Nawóz Płynny Do Pelargonii, Surfinii i Innych Petunii 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 12,99 zł
( 1 l = 25,98 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Pomidorów, Warzyw i Ziół 1 l Sumin

Nawóz Płynny Do Pomidorów, Warzyw i Ziół 1...

Nawóz Płynny Do Pomidorów, Warzyw i Ziół 1 l Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: średnia ilość

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 19,99 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Pomidorów, Warzyw i Ziół 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Pomidorów, Warzyw i Ziół...

Nawóz Płynny Do Pomidorów, Warzyw i Ziół 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 12,99 zł
( 1 l = 25,98 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Roślin Kwitnących 1 l  Sumin

Nawóz Płynny Do Roślin Kwitnących 1 l Sumin

Nawóz Płynny Do Roślin Kwitnących 1 l Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 19,99 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Roślin Kwitnących 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Roślin Kwitnących 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Roślin Kwitnących 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 14,99 zł
( 1 l = 29,98 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Róż 1 l Sumin

Nawóz Płynny Do Róż 1 l Sumin

Nawóz Płynny Do Róż 1 l Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
szt.
Nawóz Płynny Jesienny Do Iglaków 1 l - Inco

Nawóz Płynny Jesienny Do Iglaków 1 l - Inco

Nawóz Płynny Jesienny Do Iglaków 1 l - Inco
  • Zapobiega brązowieniu
  • Wzmacnia korzenie
  • Zimowa ochrona

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
szt.
Nawóz Płynny Jesienny Do Roślin Zimozielonych 1 l - Inco

Nawóz Płynny Jesienny Do Roślin...

Nawóz Płynny Jesienny Do Roślin Zimozielonych 1 l - Inco
  • Ochrona zimowa
  • Dla zimozielonych
  • Zdrowy wzrost

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
szt.
Nawóz Płynny Uniwersalny 1 l Sumin

Nawóz Płynny Uniwersalny 1 l Sumin

Nawóz Płynny Uniwersalny 1 l Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
szt.
Nawóz Płynny Uniwersalny 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Uniwersalny 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Uniwersalny 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: średnia ilość

Cena: 12,99 zł
szt.
Nawóz Przeciwko Żółknięciu Liści 1 l - Inco

Nawóz Przeciwko Żółknięciu Liści 1 l - Inco

Nawóz Przeciwko Żółknięciu Liści 1 l - Inco
  • Bogaty w żelazo
  • Zapobiega żółknięciu
  • Szybkie działanie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl