Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Ekofert - Nawóz Organiczny Uniwersalny  4 kg

Ekofert - Nawóz Organiczny Uniwersalny 4 kg

Ekofert - Nawóz Organiczny Uniwersalny 4 kg
  • brak ryzyka przenawożenia
  • poprawa struktury gleby
  • działanie do pół roku

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 10,00 zł )
szt.
Fertilan - Nawóz Organiczny Uniwersalny  4 kg
powiadom o dostępności

Fertilan - Nawóz Organiczny Uniwersalny 4 kg

Fertilan - Nawóz Organiczny Uniwersalny 4 kg
  • brak ryzyka przenawożenia
  • poprawa struktury gleby
  • działanie do pół roku

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 10,00 zł )
Biohumus Life Uniwersalny – 5 l | Ekodarpol

Biohumus Life Uniwersalny – 5 l | Ekodarpol

Biohumus Life Uniwersalny – 5 l | Ekodarpol

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 l = 8,00 zł )
szt.
Bazalt granulowany – 15 kg | Target

Bazalt granulowany – 15 kg | Target

Bazalt granulowany – 15 kg | Target

Dostępność: duża ilość

Cena: 39,99 zł
( 1 kg = 2,67 zł )
szt.
Obornik Bydlęcy granulowany – 10 l

Obornik Bydlęcy granulowany – 10 l

Obornik Bydlęcy granulowany – 10 l

Dostępność: duża ilość

Cena: 40,99 zł
( 1 l = 4,10 zł )
szt.
Siarczan Magnezu 5 kg- Ogród Start

Siarczan Magnezu 5 kg- Ogród Start

Siarczan Magnezu 5 kg- Ogród Start
  • szybko uzupełnia niedobory
  • całkowicie rozpuszczalny
  • do oprysku lub podlewania

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 41,99 zł
( 1 kg = 8,40 zł )
szt.
Siarczan Amonu 5 kg- Ogród Start

Siarczan Amonu 5 kg- Ogród Start

Siarczan Amonu 5 kg- Ogród Start
  • zakwasza podłoże
  • dostarcza azotu
  • poprawia ukorzenienie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 44,99 zł
( 1 kg = 9,00 zł )
szt.
Nawóz do bukszpanów i żywopłotów z mikroelementami – 4 kg | Target
powiadom o dostępności

Nawóz do bukszpanów i żywopłotów z...

Nawóz do bukszpanów i żywopłotów z mikroelementami – 4 kg | Target

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 44,99 zł
( 1 kg = 11,25 zł )
Nawóz do iglaków z mikroelementami – 4 kg | Target

Nawóz do iglaków z mikroelementami – 4 kg |...

Nawóz do iglaków z mikroelementami – 4 kg | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 44,99 zł
( 1 kg = 11,25 zł )
szt.
Obornik Koński granulowany – 10 l

Obornik Koński granulowany – 10 l

Obornik Koński granulowany – 10 l
  • 100% naturalny
  • Bez dodatku torfu
  • Nie zawiera chloru

Dostępność: średnia ilość

Cena: 45,99 zł
( 1 l = 4,60 zł )
szt.
Nawóz przeciw brązowieniu igieł z mikroelementami – 4 kg | Target

Nawóz przeciw brązowieniu igieł z...

Nawóz przeciw brązowieniu igieł z mikroelementami – 4 kg | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 46,99 zł
( 1 kg = 11,75 zł )
szt.
Nawóz do borówek z mikroelementami – 4 kg | Target

Nawóz do borówek z mikroelementami – 4 kg |...

Nawóz do borówek z mikroelementami – 4 kg | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 46,99 zł
( 1 kg = 11,75 zł )
szt.
Nawóz do trawników regeneracyjny z mikroelementami – 4 kg | Target

Nawóz do trawników regeneracyjny z...

Nawóz do trawników regeneracyjny z mikroelementami – 4 kg | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 46,99 zł
( 1 kg = 11,75 zł )
szt.
Nawóz do trawników z mikroelementami – 4 kg | Target

Nawóz do trawników z mikroelementami – 4 kg...

Nawóz do trawników z mikroelementami – 4 kg | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 46,99 zł
( 1 kg = 11,75 zł )
szt.
Nawóz do trawników z mchem z mikroelementami – 4 kg | Target

Nawóz do trawników z mchem z mikroelementami...

Nawóz do trawników z mchem z mikroelementami – 4 kg | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 46,99 zł
( 1 kg = 11,75 zł )
szt.
Nawóz do tui z mikroelementami – 4 kg | Target

Nawóz do tui z mikroelementami – 4 kg | Target

Nawóz do tui z mikroelementami – 4 kg | Target

Dostępność: duża ilość

Cena: 46,99 zł
( 1 kg = 11,75 zł )
szt.
Nawóz do traw zagęszczający z mikroskładnikami – 4 kg | Target

Nawóz do traw zagęszczający z...

Nawóz do traw zagęszczający z mikroskładnikami – 4 kg | Target

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 47,99 zł
( 1 kg = 12,00 zł )
szt.
Nawóz jesienny do trawników – 4 kg | Target

Nawóz jesienny do trawników – 4 kg | Target

Nawóz jesienny do trawników – 4 kg | Target

Dostępność: duża ilość

Cena: 47,99 zł
( 1 kg = 12,00 zł )
szt.
Nawóz jesienny do iglaków – 4 kg | Target

Nawóz jesienny do iglaków – 4 kg | Target

Nawóz jesienny do iglaków – 4 kg | Target

Dostępność: duża ilość

Cena: 47,99 zł
( 1 kg = 12,00 zł )
szt.
Zestaw Ekopomidor Vegano – 3x1 l Naturalny Nawóz Ekologiczny (Trzeci Gratis)
powiadom o dostępności

Zestaw Ekopomidor Vegano – 3x1 l Naturalny...

Zestaw Ekopomidor Vegano – 3x1 l Naturalny Nawóz Ekologiczny (Trzeci Gratis)
  • wydajne plony przez cały sezon
  • zwiększona odporność roślin
  • 100% naturalny nawóz

 

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 49,98 zł
( 1 l = 16,66 zł )
Mocznik, nawóz azotowy – 3 kg
powiadom o dostępności

Mocznik, nawóz azotowy – 3 kg

Mocznik, nawóz azotowy – 3 kg
  • zawiera azot,
  • może być stosowany do opryskiwania drobnokroplistego,
  • wspomaga kompostowanie na pryzmach.

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 49,99 zł
( 1 kg = 16,66 zł )
Wapno Do Trawników – Nawóz Wapniowy 10 kg

Wapno Do Trawników – Nawóz Wapniowy 10 kg

Wapno Do Trawników – Nawóz Wapniowy 10 kg
  • podnosi Ph gleby
  • pozytywnie wpływa na plonowanie
  • zapobiega chorobom wywołanym niedoborem wapnia

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 49,99 zł
( 1 kg = 5,00 zł )
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl