Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Planton R 200 g

Planton R 200 g

Planton R 200 g
  • obfite kwitnienie i intensywne wybarwienie
  • wysoka koncentracja i duża wydajność
  • proszek łatwo rozpuszczalny w wodzie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 14,99 zł
szt.
Saletra wapniowa - 1 kg Sumin

Saletra wapniowa - 1 kg Sumin

Saletra wapniowa - 1 kg Sumin
  • idealny dla roślin wymagających wapnia
  • skutecznie odkwasza glebę
  • uzupełnia niedobór wapnia i azotu

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 14,99 zł
( 1 kg = 14,99 zł )
szt.
Siarka Granulowana - do dezynfekcji 500 g

Siarka Granulowana - do dezynfekcji 500 g

Siarka Granulowana - do dezynfekcji 500 g
  • do dezynfekcji szklarni
  • do zakwaszania gleby
  • do gazowania w szklarniach, tunelach foliowych

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 14,99 zł
szt.
Nawóz Płynny Do Roślin Kwitnących 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Roślin Kwitnących 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Roślin Kwitnących 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 14,99 zł
( 1 l = 29,98 zł )
szt.
Nawóz rozpuszczalny Bujne Kwiaty 250 g Sumin

Nawóz rozpuszczalny Bujne Kwiaty 250 g Sumin

Nawóz rozpuszczalny Bujne Kwiaty 250 g Sumin

Dostępność: średnia ilość

Cena: 13,99 zł
( 1 g = 0,06 zł )
szt.
Nawóz rozpuszczalny Mnogość Pąków 250 g Sumin

Nawóz rozpuszczalny Mnogość Pąków 250 g Sumin

Nawóz rozpuszczalny Mnogość Pąków 250 g Sumin

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 13,99 zł
( 1 g = 0,06 zł )
szt.
Podłoże pH+, odkwasza i podwyższa pH gleby
powiadom o dostępności

Podłoże pH+, odkwasza i podwyższa pH gleby

Podłoże pH+, odkwasza i podwyższa pH gleby

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 12,99 zł
( 1 ml = 0,13 zł )
Podłoże pH-, zakwasza i zmniejsza pH gleby

Podłoże pH-, zakwasza i zmniejsza pH gleby

Podłoże pH-, zakwasza i zmniejsza pH gleby

Dostępność: średnia ilość

Cena: 12,99 zł
( 1 ml = 0,13 zł )
szt.
Nawóz z Pokrzywy 250 ml – Organiczny Płynny – Sumin

Nawóz z Pokrzywy 250 ml – Organiczny Płynny...

Nawóz z Pokrzywy 250 ml – Organiczny Płynny – Sumin
  • zwalcza owady, roztocza oraz choroby grzybowe,
  • polepsza właściwości gleby,
  • do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 12,99 zł
szt.
Nawóz rozpuszczalny do hortensji - Moc Obfitości 250 g - Sumin

Nawóz rozpuszczalny do hortensji - Moc...

Nawóz rozpuszczalny do hortensji - Moc Obfitości 250 g - Sumin
  • dla roślin kwaśnolubnych
  • wspiera intensywne kwitnienie
  • łatwe rozpuszczanie

 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 12,99 zł
( 1 g = 0,05 zł )
szt.
Nawóz rozpuszczalny do kwiatów balkonowych - Moc Obfitości 250 g - Sumin

Nawóz rozpuszczalny do kwiatów balkonowych -...

Nawóz rozpuszczalny do kwiatów balkonowych - Moc Obfitości 250 g - Sumin
  • zapewnia obfite kwitnienie roślin
  • intensywne wybarwienie kwiatów
  • łatwy w użyciu

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 12,99 zł
( 1 g = 0,05 zł )
szt.
Nawóz rozpuszczalny do iglaków  - Moc Obfitości 250 g - Sumin

Nawóz rozpuszczalny do iglaków - Moc...

Nawóz rozpuszczalny do iglaków - Moc Obfitości 250 g - Sumin
  • nawóz do iglaków i tui
  • wspiera intensywną zieleń
  • wysoka wydajność i skuteczność

 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 12,99 zł
( 1 g = 0,05 zł )
szt.
Nawóz rozpuszczalny do ogórków - Moc Obfitości 250 g - Sumin

Nawóz rozpuszczalny do ogórków - Moc...

Nawóz rozpuszczalny do ogórków - Moc Obfitości 250 g - Sumin
  • wysoka zawartość potasu
  • poprawia smak i plonowanie
  • w pełni rozpuszczalny w wodzie

 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 12,99 zł
( 1 g = 0,05 zł )
szt.
Nawóz rozpuszczalny do pomidorów - Moc Obfitości 250 g - Sumin

Nawóz rozpuszczalny do pomidorów - Moc...

Nawóz rozpuszczalny do pomidorów - Moc Obfitości 250 g - Sumin
  • zapewnia zdrowy rozwój roślin
  • wysoka zawartość potasu dla lepszego plonowania
  • w pełni rozpuszczalny w wodzie

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 12,99 zł
( 1 g = 0,05 zł )
szt.
Nawóz Płynny Uniwersalny 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Uniwersalny 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Uniwersalny 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: średnia ilość

Cena: 12,99 zł
szt.
Tytanit - Poprawia Zawiązywanie Owoców Pomidora, Papryki, Truskawki, Porzeczki i Wiśni 10 ml Sumin

Tytanit - Poprawia Zawiązywanie Owoców...

Tytanit - Poprawia Zawiązywanie Owoców Pomidora, Papryki, Truskawki, Porzeczki i Wiśni 10 ml Sumin
  • zwiększenie plonowania roślin,
  • poprawa parametrów jakościowych plonu,
  • poprawa zaopatrzenia roślin w składniki pokarmowe i wodę,

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 12,99 zł
( 1 ml = 1,30 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Lawendy 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Lawendy 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Lawendy 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: średnia ilość

Cena: 12,99 zł
( 1 l = 25,98 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Palm, Juki i Dracen 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Palm, Juki i Dracen 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Palm, Juki i Dracen 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 12,99 zł
( 1 l = 25,98 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Pelargonii, Surfinii i Innych Petunii 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Pelargonii, Surfinii i Innych...

Nawóz Płynny Do Pelargonii, Surfinii i Innych Petunii 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 12,99 zł
( 1 l = 25,98 zł )
szt.
Nawóz Płynny Do Pomidorów, Warzyw i Ziół 500 ml Sumin

Nawóz Płynny Do Pomidorów, Warzyw i Ziół...

Nawóz Płynny Do Pomidorów, Warzyw i Ziół 500 ml Sumin
  • w postaci płynnej
  • szybka przyswajalność
  • bardzo efektywny

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 12,99 zł
( 1 l = 25,98 zł )
szt.
Nawóz Rozpuszczalny Do Uzyskania Bujnych Kwiatów 200 g
powiadom o dostępności

Nawóz Rozpuszczalny Do Uzyskania Bujnych...

Nawóz Rozpuszczalny Do Uzyskania Bujnych Kwiatów 200 g

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 12,99 zł
( 1 g = 0,06 zł )
Nawóz rozpuszczalny do borówek Moc Obfitości 250 g Sumin

Nawóz rozpuszczalny do borówek Moc Obfitości...

Nawóz rozpuszczalny do borówek Moc Obfitości 250 g Sumin

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 12,99 zł
( 1 g = 0,05 zł )
szt.
Nawóz rozpuszczalny do róż Moc Obfitości 250 g Sumin

Nawóz rozpuszczalny do róż Moc Obfitości...

Nawóz rozpuszczalny do róż Moc Obfitości 250 g Sumin

Dostępność: duża ilość

Cena: 12,99 zł
( 1 g = 0,05 zł )
szt.
Florovit – Nawóz Uniwersalny z dolomitrm – granulat – 1 kg
powiadom o dostępności

Florovit – Nawóz Uniwersalny z dolomitrm –...

Florovit – Nawóz Uniwersalny z dolomitrm – granulat – 1 kg
  • zmniejsza potrzeby wapniowania
  • zawiera pełen zestaw składników
  • uniwersalne zastosowanie

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 12,49 zł
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl