Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Nawóz Florovit Uniwersalny 1 l

Nawóz Florovit Uniwersalny 1 l

Nawóz Florovit Uniwersalny 1 l

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 19,99 zł )
szt.
Aerator w płynie do trawników (koncetrat) – 30 ml | Target
powiadom o dostępności

Aerator w płynie do trawników (koncetrat) –...

Aerator w płynie do trawników (koncetrat) – 30 ml | Target
  • Regeneruje trawnik oraz przywraca mu zdrowy wygląd.
  • Przywracania właściwą równowagę mikrobiologiczną w glebie.
  • Nowatorski system rozpylania pozwala w łatwy sposób rozprowadzić produkt na trawniku.

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 19,99 zł
( 1 ml = 0,67 zł )
Nawóz do roślin zielonych i palm - 500ml Compo

Nawóz do roślin zielonych i palm - 500ml Compo

Nawóz do roślin zielonych i palm - 500ml Compo
  • zawiera dawkę żelaza
  • do roślin zielonych i palm
  • do stosowania w domu, ogrodzie i balkonie 

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 20,99 zł
( 1 ml = 0,04 zł )
szt.
Nawóz do roślin śródziemnomorskich 500 ml - Compo

Nawóz do roślin śródziemnomorskich 500 ml -...

Nawóz do roślin śródziemnomorskich 500 ml - Compo
  • Szybka absorpcja
  • Intensywne kwitnienie
  • Długotrwałe działanie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 20,99 zł
szt.
Complete nawóz uniwersalny - 500 ml Compo
powiadom o dostępności

Complete nawóz uniwersalny - 500 ml Compo

Complete nawóz uniwersalny - 500 ml Compo
  • wzmacnia odporność na choroby
  • poprawia kondycję roślin.
  • wydajne opakowanie

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 22,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
Obornik Kurzy granulowany – 5 l

Obornik Kurzy granulowany – 5 l

Obornik Kurzy granulowany – 5 l
  • 100% naturalny
  • bez dodatków chemicznych i torfu
  • nie zawiera chloru

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 22,99 zł
( 1 l = 4,60 zł )
szt.
Mączka Bazaltowa – 8 kg

Mączka Bazaltowa – 8 kg

Mączka Bazaltowa – 8 kg

Dostępność: duża ilość

Cena: 22,99 zł
( 1 kg = 2,87 zł )
szt.
Obornik Bydlęcy, granulowany – 5 l

Obornik Bydlęcy, granulowany – 5 l

Obornik Bydlęcy, granulowany – 5 l

 

 

Dostępność: duża ilość

Cena: 23,99 zł
( 1 l = 4,80 zł )
szt.
BIO Granuplant nawóz płynny 500 ml Compo

BIO Granuplant nawóz płynny 500 ml Compo

BIO Granuplant nawóz płynny 500 ml Compo

Dostępność: średnia ilość

Cena: 24,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
szt.
Tytanit - Poprawia Zawiązywanie Owoców Pomidora, Papryki, Truskawki, Porzeczki i Wiśni 50 ml Sumin

Tytanit - Poprawia Zawiązywanie Owoców...

Tytanit - Poprawia Zawiązywanie Owoców Pomidora, Papryki, Truskawki, Porzeczki i Wiśni 50 ml Sumin
  • zwiększenie plonowania roślin,
  • poprawa parametrów jakościowych plonu,
  • poprawa zaopatrzenia roślin w składniki pokarmowe i wodę,

Dostępność: średnia ilość

Cena: 24,99 zł
( 1 ml = 0,50 zł )
szt.
Nitroaktiv P azot z powietrza 40 g

Nitroaktiv P azot z powietrza 40 g

Nitroaktiv P azot z powietrza 40 g
  • zwiększa uzyskane plony nawet o 20%
  • ułatwia pobieranie fosforu i potasu
  • zapewnia roślinom naturalny azot

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
szt.
Dolomit nawóz wapniowo-magnezowy 20 kg - Biovita

Dolomit nawóz wapniowo-magnezowy 20 kg - Biovita

Dolomit nawóz wapniowo-magnezowy 20 kg - Biovita
  • wapno naturalnego pochodzenia
  • idealny do odkwaszania podłoża
  • wzbogaca glebę w magnez

Dostępność: duża ilość

Cena: 24,99 zł
szt.
Nawóz Płynny Jesienny Do Iglaków 1 l - Inco

Nawóz Płynny Jesienny Do Iglaków 1 l - Inco

Nawóz Płynny Jesienny Do Iglaków 1 l - Inco
  • Zapobiega brązowieniu
  • Wzmacnia korzenie
  • Zimowa ochrona

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
szt.
Nawóz Przeciwko Żółknięciu Liści 1 l - Inco

Nawóz Przeciwko Żółknięciu Liści 1 l - Inco

Nawóz Przeciwko Żółknięciu Liści 1 l - Inco
  • Bogaty w żelazo
  • Zapobiega żółknięciu
  • Szybkie działanie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
szt.
Nawóz Płynny Jesienny Do Roślin Zimozielonych 1 l - Inco

Nawóz Płynny Jesienny Do Roślin...

Nawóz Płynny Jesienny Do Roślin Zimozielonych 1 l - Inco
  • Ochrona zimowa
  • Dla zimozielonych
  • Zdrowy wzrost

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
szt.
Nawóz Jesienny Do Kwaśnolubnych 1 kg - Inco
powiadom o dostępności

Nawóz Jesienny Do Kwaśnolubnych 1 kg - Inco

Nawóz Jesienny Do Kwaśnolubnych 1 kg - Inco
  • Dla kwaśnolubnych
  • Jesienne wzmacnianie
  • Intensyfikuje kwitnienie

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 24,99 zł
Wapno Mikroflora 3w1 5 kg - Inco

Wapno Mikroflora 3w1 5 kg - Inco

Wapno Mikroflora 3w1 5 kg - Inco
  • Reguluje pH
  • Wzbogaca mikroflorę
  • Poprawia strukturę

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
szt.
Nawóz z Pokrzywy 1 l – Organiczny Płynny – Sumin

Nawóz z Pokrzywy 1 l – Organiczny Płynny...

Nawóz z Pokrzywy 1 l – Organiczny Płynny – Sumin
  • zwalcza owady, roztocza oraz choroby grzybowe,
  • polepsza właściwości gleby,
  • do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
( 1 l = 24,99 zł )
szt.
Nawóz dolistny do iglaków – 1 l Pinivit

Nawóz dolistny do iglaków – 1 l Pinivit

Nawóz dolistny do iglaków – 1 l Pinivit
  • nietoksyczny dla ludzi i zwierząt
  • aplikacja poprzez oprysk
  • zwiększenie przyrostów

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
( 1 l = 24,99 zł )
szt.
Betokson – nawóz poprawiający zawiązywanie owoców 50 ml

Betokson – nawóz poprawiający zawiązywanie...

Betokson – nawóz poprawiający zawiązywanie owoców 50 ml
  • Poprawia zawiązywanie owoców
  • Sprzyja prawidłowemu rozwojowi zawiązków
  • Wydajny koncentrat

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
( 1 ml = 0,50 zł )
szt.
Obornik kurzy – 5 l | Inco

Obornik kurzy – 5 l | Inco

Obornik kurzy – 5 l | Inco

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,99 zł
( 1 l = 5,00 zł )
szt.
Saletra Wapniowo-Amonowa 2 kg
powiadom o dostępności

Saletra Wapniowo-Amonowa 2 kg

Saletra Wapniowo-Amonowa 2 kg

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 24,99 zł
( 1 kg = 12,50 zł )
Siarczan Amonu – 2 kg

Siarczan Amonu – 2 kg

Siarczan Amonu – 2 kg

Dostępność: duża ilość

Cena: 24,99 zł
( 1 kg = 12,50 zł )
szt.
Siarczan Magnezu – 2 kg

Siarczan Magnezu – 2 kg

Siarczan Magnezu – 2 kg

Dostępność: średnia ilość

Cena: 24,99 zł
( 1 kg = 12,50 zł )
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl