Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Kora Kamienna 11-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Kora Kamienna 11-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Kora Kamienna 11-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 910,00 zł
( 1 kg = 0,91 zł )
szt.
Konopie - Stymulator Wzrostu Roślin 1 l

Konopie - Stymulator Wzrostu Roślin 1 l

Konopie - Stymulator Wzrostu Roślin 1 l
  • Naturalny Stymulator Wzrostu
  • Ogranicza Występowanie Chorób
  • Pozytywnie Wpływa Na Rozwój Roślin

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 29,99 zł
( 1 l = 29,99 zł )
szt.
Kaptur Ochronny Biały 2,2 m x 2,4 m 1 szt.
powiadom o dostępności

Kaptur Ochronny Biały 2,2 m x 2,4 m 1 szt.

Kaptur Ochronny Biały 2,2 m x 2,4 m 1 szt.
  • Chroni przed wiatrem
  • Zapobiega przemarzaniu
  • Zabezpiecza rośliny w okresie zimowym

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 49,99 zł
Kaptur ochronny biały – 80 cm x 120 cm – 2 szt. | Megran

Kaptur ochronny biały – 80 cm x 120 cm – 2...

Kaptur ochronny biały – 80 cm x 120 cm – 2 szt. | Megran
  • Zatrzymuje wilgoć
  • Chroni rośliny przed mrozem i wiatrem
  • Łatwy w użyciu

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
( 1 szt. = 10,00 zł )
szt.
Kaptur ochronny biały – 60 cm x 80 cm – 3 szt. | Megran

Kaptur ochronny biały – 60 cm x 80 cm – 3...

Kaptur ochronny biały – 60 cm x 80 cm – 3 szt. | Megran
  • Wykonany z agrowłókniny
  • Zabezpiecza rośliny
  • Łatwy w użyciu

 

Dostępność: duża ilość

Cena: 14,62 zł
( 1 szt. = 4,87 zł )
szt.
Kaptur ochronny biały – 100 cm x 160 cm – 1 szt. | Megran

Kaptur ochronny biały – 100 cm x 160 cm –...

Kaptur ochronny biały – 100 cm x 160 cm – 1 szt. | Megran
  • Wykonany z agrowłókniny
  • Ochrania rośliny zimujące w gruncie
  • Zatrzymuje wilgoć

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 21,99 zł
szt.
Hydrożel, ochrona przed suszą – 200 g | Ogród Start
powiadom o dostępności

Hydrożel, ochrona przed suszą – 200 g |...

Hydrożel, ochrona przed suszą – 200 g | Ogród Start
  • Zapobiega wysychaniu i więdnięciu
  • Magazynuje składniki pokarmowe
  • Dba o odpowiednią gospodarkę wodną

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 18,99 zł
( 1 kg = 94,95 zł )
HydroOgrodnik – ochrona przed suszą – 90 ml

HydroOgrodnik – ochrona przed suszą – 90 ml

HydroOgrodnik – ochrona przed suszą – 90 ml
  • poprawia właściwości gleby, dostarcza azot i fosfor
  • magazynuje wodę i składniki pokarmowe
  • chroni rośliny przed suszą oraz przelaniem

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 12,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
szt.
HydroOgrodnik – ochrona przed suszą – 30 ml Sumin

HydroOgrodnik – ochrona przed suszą – 30...

HydroOgrodnik – ochrona przed suszą – 30 ml Sumin
  • poprawia właściwości gleby, dostarcza azot i fosfor
  • magazynuje wodę i składniki pokarmowe
  • chroni rośliny przed suszą oraz przelaniem

Dostępność: duża ilość

Cena: 9,99 zł
( 1 ml = 0,33 zł )
szt.
Grzybnia Do Usuwania Pni i Do Kompostowania | Pg-POSZWALD EKO

Grzybnia Do Usuwania Pni i Do Kompostowania |...

Grzybnia Do Usuwania Pni i Do Kompostowania | Pg-POSZWALD EKO
  • Skutecznie rozkłada pnie drzew
  • Przyspiesza kompostowanie
  • Produkt ekologiczny – 100% naturalny i bezpieczny

 

Dostępność: duża ilość

Cena: 29,99 zł
szt.
Grys Karbon 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Karbon 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Karbon 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 840,00 zł
( 1 kg = 0,84 zł )
szt.
Grys Karbon 16-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Karbon 16-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Karbon 16-32 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 840,00 zł
( 1 kg = 0,84 zł )
szt.
Grys granitowy „Dalmatyńczyk” 16-22 mm – big bag – 1 tona

Grys granitowy „Dalmatyńczyk” 16-22 mm –...

Grys granitowy „Dalmatyńczyk” 16-22 mm – big bag – 1 tona
  • niezwykle dekoracyjny
  • naturalny kamień kruszony
  • materiał trwały i odporny

Dostępność: duża ilość

Cena: 860,00 zł
( 1 kg = 0,86 zł )
szt.
Grys Bazaltowy 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Bazaltowy 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Bazaltowy 8-16 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 800,00 zł
( 1 kg = 0,80 zł )
szt.
Grys Bazaltowy 16-22 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Bazaltowy 16-22 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Grys Bazaltowy 16-22 mm 1000 kg Sand Kruszywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 800,00 zł
( 1 kg = 0,80 zł )
szt.
Folia Biodegradowalna Ściółkująca i Kompostowalna w Glebie Bio-Cover 1,6 x 20 m

Folia Biodegradowalna Ściółkująca i...

Folia Biodegradowalna Ściółkująca i Kompostowalna w Glebie Bio-Cover 1,6 x 20 m
  • Ochrona przed chwastami
  • Szybszy wzrost i obfite plony
  • 100% ekologiczne rozwiązanie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 74,99 zł
( 1 mb = 3,75 zł )
szt.
Folia Biodegradowalna Ściółkująca i Kompostowalna w Glebie Bio-Cover 1,0 x 20 m

Folia Biodegradowalna Ściółkująca i...

Folia Biodegradowalna Ściółkująca i Kompostowalna w Glebie Bio-Cover 1,0 x 20 m
  • Ochrona przed chwastami
  • Szybszy wzrost i obfite plony
  • 100% ekologiczne rozwiązanie

Dostępność: średnia ilość

Cena: 44,99 zł
( 1 mb = 2,25 zł )
szt.
Folia Biodegradowalna Ściółkująca i Kompostowalna w Glebie 1,6 x 10 m

Folia Biodegradowalna Ściółkująca i...

Folia Biodegradowalna Ściółkująca i Kompostowalna w Glebie 1,6 x 10 m
  • Ochrona przed chwastami
  • Szybszy wzrost i obfite plony
  • 100% ekologiczne rozwiązanie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 mb = 4,00 zł )
szt.
Folia Biodegradowalna Ściółkująca i Kompostowalna w Glebie 1,0 x 10 m
powiadom o dostępności

Folia Biodegradowalna Ściółkująca i...

Folia Biodegradowalna Ściółkująca i Kompostowalna w Glebie 1,0 x 10 m
  • Ochrona przed chwastami
  • Szybszy wzrost i obfite plony
  • 100% ekologiczne rozwiązanie

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 29,99 zł
( 1 mb = 3,00 zł )
Eko Kompostownik TERMO – 720 litrów

Eko Kompostownik TERMO – 720 litrów

Eko Kompostownik TERMO – 720 litrów

Dostępność: duża ilość

Cena: 499,00 zł
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl