Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Zestaw Wąska taca ogrodowa zielona bez otworów G131G + wąska pokrywka G143  Garland

Zestaw Wąska taca ogrodowa zielona bez...

Zestaw Wąska taca ogrodowa zielona bez otworów G131G + wąska pokrywka G143 Garland

Dostępność: średnia ilość

Cena: 42,98 zł
( 1 szt. = 42,98 zł )
szt.
Wkład do mini grządki – 93 cm x 48 cm x 27 cm | Garland
powiadom o dostępności

Wkład do mini grządki – 93 cm x 48 cm x 27...

Wkład do mini grządki – 93 cm x 48 cm x 27 cm | Garland
  • Kompatybilna z korpusem Mini Grow Bed
  • Wykonana z porowatego materiału
  • Umożliwia uprawę na tarasie czy balkonie

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 41,99 zł
BIO Granuplant do sadzenia roślin 2-5 mm 6 l Compo

BIO Granuplant do sadzenia roślin 2-5 mm 6 l...

BIO Granuplant do sadzenia roślin 2-5 mm 6 l Compo

Dostępność: średnia ilość

Cena: 41,32 zł
( 1 l = 6,89 zł )
szt.
Taca porządkowa – czarna – Garland

Taca porządkowa – czarna – Garland

Taca porządkowa – czarna – Garland
  • Zintegrowana półka na akcesoria
  • Ułatwia zachowanie porządku
  • Z polipropylenu z recyklingu

Dostępność: duża ilość

Cena: 39,99 zł
szt.
Grzybnia do ogrodu – Czubajka Kania – 750 ml Exotic Grow

Grzybnia do ogrodu – Czubajka Kania – 750...

Grzybnia do ogrodu – Czubajka Kania – 750 ml Exotic Grow
  • delikatnie orzechowy aromat
  • cenne składniki odżywcze
  • na miejsca bogate w próchnicę

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 l = 53,32 zł )
szt.
Podłoże Do Roślin Wodnych 20 l - Compo

Podłoże Do Roślin Wodnych 20 l - Compo

Podłoże Do Roślin Wodnych 20 l - Compo
  • Zrównoważony skład
  • Zachowuje klarowność wody
  • Wspiera rozwój korzeni

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
szt.
BIO Granuplant do sadzenia roślin 2-5mm - 3L Compo

BIO Granuplant do sadzenia roślin 2-5mm - 3L...

BIO Granuplant do sadzenia roślin 2-5mm - 3L Compo
  • idealne do sadzenia i przesadzania
  • funkcja warstwy drenażowej
  • do upraw ekologicznych

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 l = 13,33 zł )
szt.
Bio Aqua Depot Ziemia uniwersalna 20 l Compo

Bio Aqua Depot Ziemia uniwersalna 20 l Compo

Bio Aqua Depot Ziemia uniwersalna 20 l Compo

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 39,99 zł
( 1 l = 2,00 zł )
szt.
Komplet 24 szt. Doniczek Torfowych 80x80 mm
powiadom o dostępności

Komplet 24 szt. Doniczek Torfowych 80x80 mm

Komplet 24 szt. Doniczek Torfowych 80x80 mm

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 34,99 zł
( 1 szt. = 1,46 zł )
Taca do wysiewu XL z otworami – zielona – Garland
powiadom o dostępności

Taca do wysiewu XL z otworami – zielona –...

Taca do wysiewu XL z otworami – zielona – Garland
  • Swobodny odpływ nadmiaru wody
  • Idealna do przygotowania rozsad
  • Z mocnego, elastycznego tworzywa

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 34,99 zł
Podłoże Do Roślin Śródziemnomorskich 20 l - Compo

Podłoże Do Roślin Śródziemnomorskich 20 l...

Podłoże Do Roślin Śródziemnomorskich 20 l - Compo
  • Wzmacnia odporność
  • Doskonały drenaż
  • Bogate w składniki

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 34,99 zł
szt.
Podłoże do siewu i pikowania 20 l Compo

Podłoże do siewu i pikowania 20 l Compo

Podłoże do siewu i pikowania 20 l Compo

Dostępność: średnia ilość

Cena: 34,99 zł
( 1 l = 1,75 zł )
szt.
BIO Ziemia uniwersalna - 15L Compo

BIO Ziemia uniwersalna - 15L Compo

BIO Ziemia uniwersalna - 15L Compo
  • idealne do upraw ekologicznych
  • bez sztucznych dodatków
  • zawiera humus i Guano ptaków morskich

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 31,99 zł
( 1 l = 2,13 zł )
szt.
Podłoże do pomidorów i warzyw 20 l Compo

Podłoże do pomidorów i warzyw 20 l Compo

Podłoże do pomidorów i warzyw 20 l Compo

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 31,99 zł
( 1 l = 1,60 zł )
szt.
Keramzyt ogrodniczy - 8 l

Keramzyt ogrodniczy - 8 l

Keramzyt ogrodniczy - 8 l

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 29,99 zł
( 1 l = 3,75 zł )
szt.
Doniczki Produkcyjne Kwadratowe 9x9 - 50 szt.

Doniczki Produkcyjne Kwadratowe 9x9 - 50 szt.

Doniczki Produkcyjne Kwadratowe 9x9 - 50 szt.
  • wykonane z trwałego tworzywa sztucznego
  • lekkie, łatwe do przenoszenia
  • idealne do produkcji rozsad

Dostępność: duża ilość

Cena: 29,99 zł
( 1 szt. = 0,60 zł )
szt.
Taca do wysiewu XL bez otworów – zielona – Garland
powiadom o dostępności

Taca do wysiewu XL bez otworów – zielona –...

Taca do wysiewu XL bez otworów – zielona – Garland
  • możliwość stworzenia miniszklarenki
  • Idealna do przygotowania rozsad
  • Z mocnego, elastycznego tworzywa

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 29,99 zł
Duża pokrywka do tacy wysiewowej – Garland

Duża pokrywka do tacy wysiewowej – Garland

Duża pokrywka do tacy wysiewowej – Garland
  • możliwość stworzenia miniszklarenki
  • kompatybilna z tacą wysiewową Garland
  • z mocnego, elastycznego tworzywa

Dostępność: średnia ilość

Cena: 29,99 zł
szt.
Kompost Ogrodowy, użyźnia glebę – 15 l Compo
powiadom o dostępności

Kompost Ogrodowy, użyźnia glebę – 15 l Compo

Kompost Ogrodowy, użyźnia glebę – 15 l Compo
  • Rozluźnia i ulepsza podłoże
  • Zwiększa aktywność biologiczną
  • 100 % naturalny i ekologiczny

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 29,99 zł
( 1 l = 2,00 zł )
BIO Granuplant do sadzenia roślin 8-16 mm - 5L Compo

BIO Granuplant do sadzenia roślin 8-16 mm - 5L...

BIO Granuplant do sadzenia roślin 8-16 mm - 5L Compo
  • idealne do sadzenia i przesadzania
  • funkcja warstwy drenażowej
  • do upraw ekologicznych

Dostępność: duża ilość

Cena: 29,99 zł
( 1 l = 6,00 zł )
szt.
Skrzyp ekstrakt 500 ml - Target

Skrzyp ekstrakt 500 ml - Target

Skrzyp ekstrakt 500 ml - Target
  • aktywuje naturalną odporność
  • zawiera pożyteczne mikroorganizmy
  • wzmacnia strukturę roślin

Dostępność: duża ilość

Cena: 28,99 zł
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl