Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Wielodoniczka WD – 75x75x60/18 kw.
powiadom o dostępności

Wielodoniczka WD – 75x75x60/18 kw.

Wielodoniczka WD – 75x75x60/18 kw.

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 9,99 zł
Wielodoniczka WD – 32x32x45/104 kw.

Wielodoniczka WD – 32x32x45/104 kw.

Wielodoniczka WD – 32x32x45/104 kw.

Dostępność: duża ilość

Cena: 9,99 zł
szt.
Doniczki uprawowe z włókna kokosowego – 20x15x5 cm – 3 szt.

Doniczki uprawowe z włókna kokosowego –...

Doniczki uprawowe z włókna kokosowego – 20x15x5 cm – 3 szt.
  • Ekologiczne i wygodne w użyciu – rozkładają się po umieszczeniu ich w glebie
  • Trwalsze niż popularne biodegradowalne doniczki do rozsad
  • Lepsze ukorzenianie poprzez zwiększony przepływ powietrza

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 9,99 zł
( 1 szt. = 3,33 zł )
szt.
Wielodoniczka WD – 65x65x60/28 kw.
powiadom o dostępności

Wielodoniczka WD – 65x65x60/28 kw.

Wielodoniczka WD – 65x65x60/28 kw.

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 9,99 zł
Brykiet włókna kokosowego - 650 g

Brykiet włókna kokosowego - 650 g

Brykiet włókna kokosowego - 650 g
  • poprawia strukturę gleby
  • alternatywa dla torfu
  • utrzymuje wilgoć podłoża

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 9,99 zł
( 1 g = 0,02 zł )
szt.
Ziemia uniwersalna do kwiatów  5 l - Biovita
powiadom o dostępności

Ziemia uniwersalna do kwiatów 5 l - Biovita

Ziemia uniwersalna do kwiatów 5 l - Biovita
  • naturalne składniki
  • zawiera makro i mikroelementy
  • zapewnia kompleksowy rozwój roślin

 

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 9,99 zł
( 1 l = 2,00 zł )
Ziemia do bonsai 5 l Compo

Ziemia do bonsai 5 l Compo

Ziemia do bonsai 5 l Compo

Dostępność: średnia ilość

Cena: 9,99 zł
( 1 l = 2,00 zł )
szt.
Podłoże ROŚLINY ZIELONE, ziemia do roślin tropikalnych – 3 l

Podłoże ROŚLINY ZIELONE, ziemia do roślin...

Podłoże ROŚLINY ZIELONE, ziemia do roślin tropikalnych – 3 l
  • idealnie nadaje się do wszystkich roślin zielonych
  • zwiększa przepuszczalność podłoża
  • wspomaga kwitnienie roślin

Dostępność: średnia ilość

Cena: 9,89 zł
( 1 l = 3,30 zł )
szt.
Krążki Torfowe Jiffy 7 27x33 mm - 10 szt.

Krążki Torfowe Jiffy 7 27x33 mm - 10 szt.

Krążki Torfowe Jiffy 7 27x33 mm - 10 szt.
  • do szybkiego ukorzeniania sadzonek
  • łatwe w przechowywaniu
  • wspomagają intensywny rozwój korzeni i wzmacniają rośliny

Dostępność: duża ilość

Cena: 8,99 zł
( 1 szt. = 0,90 zł )
szt.
Wermikulit 1-5 mm 1 l Biovita

Wermikulit 1-5 mm 1 l Biovita

Wermikulit 1-5 mm 1 l Biovita

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 8,99 zł
( 1 l = 8,99 zł )
szt.
Rzeżucha 'Krause Kresse'

Rzeżucha 'Krause Kresse'

Rzeżucha 'Krause Kresse'

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 7,99 zł
szt.
Podłoże ORCHIDEA, ziemia do storczyków – 3 l

Podłoże ORCHIDEA, ziemia do storczyków – 3 l

Podłoże ORCHIDEA, ziemia do storczyków – 3 l
  • podłoże dopasowane do specyficznych wymagań storczyków
  • zapewnia orchideom doskonałe warunki rozwoju
  • przeznaczone do sadzenia i przesadzania roślin

 

Dostępność: duża ilość

Cena: 7,69 zł
( 1 l = 2,56 zł )
szt.
Podłoże PALMA YUKKA – 5 l

Podłoże PALMA YUKKA – 5 l

Podłoże PALMA YUKKA – 5 l
  • Gotowe do użycia
  • Zawiera nawóz długodziałający
  • Utrzymuje wilgoć i powietrze

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 6,99 zł
( 1 l = 1,40 zł )
szt.
Podłoże Do Roślin Zielonych – 5 l

Podłoże Do Roślin Zielonych – 5 l

Podłoże Do Roślin Zielonych – 5 l
  • długo utrzymuje wilgoć
  • zawiera dawkę nawozu startowego
  • zapewnia odpowiednią strukturę

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 6,99 zł
( 1 l = 1,40 zł )
szt.
Podłoże PAPROĆ, ziemia do paprotek – 3 l

Podłoże PAPROĆ, ziemia do paprotek – 3 l

Podłoże PAPROĆ, ziemia do paprotek – 3 l
  • podłoże idealnie dopasowane dla paproci
  • wzmacnia przepuszczalność gleby
  • poprawia strukturę gleby

 

Dostępność: duża ilość

Cena: 5,99 zł
( 1 l = 2,00 zł )
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl