Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Podłoże CITRUS, ziemia do cytrusów – 3 l

Podłoże CITRUS, ziemia do cytrusów – 3 l

Podłoże CITRUS, ziemia do cytrusów – 3 l
  • dopasowane do wymagań cytrusów
  • poprawia strukturę podłoża
  • zwiększa przepuszczalność podłoża

 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 6,66 zł )
szt.
Mieszanka poplonowa, nasiona, poprawia żyzność gleby – 1 kg

Mieszanka poplonowa, nasiona, poprawia...

Mieszanka poplonowa, nasiona, poprawia żyzność gleby – 1 kg

Dostępność: średnia ilość

Cena: 19,99 zł
( 1 kg = 19,99 zł )
szt.
Rzodkiewka czerwona (Radies Rot) – nasiona na kiełki

Rzodkiewka czerwona (Radies Rot) – nasiona na...

Rzodkiewka czerwona (Radies Rot) – nasiona na kiełki
  • Pikantny dodatek do dań
  • Doskonała przy przeziębieniu
  • Zapobiega pleśni w uprawie kiełków

Dostępność: średnia ilość

Cena: 19,99 zł
szt.
Duża taca do wysiewu z otworami – zielona – Garland
powiadom o dostępności

Duża taca do wysiewu z otworami – zielona...

Duża taca do wysiewu z otworami – zielona – Garland
  • Swobodny odpływ nadmiaru wody
  • Idealna do przygotowania rozsad
  • Z mocnego, elastycznego tworzywa

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 19,99 zł
Mata nawadniająca kapilarna 34 cm x 21 cm – Garland
powiadom o dostępności

Mata nawadniająca kapilarna 34 cm x 21 cm –...

Mata nawadniająca kapilarna 34 cm x 21 cm – Garland
  • Dopasowana do tac Garland
  • Zapewnia odpowiednie nawodnienie
  • Możliwe docięcie na dowolny wymiar

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 19,99 zł
Ziemia Uniwersalna Bez Torfu Terra Preta 20 l - Kronen

Ziemia Uniwersalna Bez Torfu Terra Preta 20 l -...

Ziemia Uniwersalna Bez Torfu Terra Preta 20 l - Kronen
  • Bogata w Humus
  • Gruzelkowata Struktura
  • Ekologiczna Produkcja

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 19,99 zł
szt.
Podłoże Do Monstery i Fikusów 3 l - Substral
powiadom o dostępności

Podłoże Do Monstery i Fikusów 3 l - Substral

Podłoże Do Monstery i Fikusów 3 l - Substral
  • Specjalna formuła
  • Wysoka przepuszczalność
  • Długotrwałe odżywianie

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 19,99 zł
Ziemia do wysiewu z włóknem kokosowym – 20 l | Biovita

Ziemia do wysiewu z włóknem kokosowym – 20...

Ziemia do wysiewu z włóknem kokosowym – 20 l | Biovita

Dostępność: średnia ilość

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 1,00 zł )
szt.
Czipsy kokosowe - naturalne podłoże 5l - Biovita

Czipsy kokosowe - naturalne podłoże 5l - Biovita

Czipsy kokosowe - naturalne podłoże 5l - Biovita
  • naturalne podłoże kokosowe
  • poprawia napowietrzenie gleby
  • wspomaga rozwój roślin

 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 4,00 zł )
szt.
Ziemia do rododendronów, azalii, hortensji i wrzosów - 20 l Kronen

Ziemia do rododendronów, azalii, hortensji i...

Ziemia do rododendronów, azalii, hortensji i wrzosów - 20 l Kronen
  • ziemia do roślin kwasolubnych
  • ECOFIBREX naturalny drenaż
  • podłoże ogrodowe BIO

 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 1,00 zł )
szt.
Ziemia do iglaków  - 20 I Biovita

Ziemia do iglaków - 20 I Biovita

Ziemia do iglaków - 20 I Biovita
  • podłoże dla roślin kwasolubnych
  • optymalne pH dla roślin
  • podłoże z torfem i korą

 

Dostępność: duża ilość

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 1,00 zł )
szt.
Bio ziemia do warzyw i pomidorów - 20 l Biovita

Bio ziemia do warzyw i pomidorów - 20 l Biovita

Bio ziemia do warzyw i pomidorów - 20 l Biovita
  • naturalna ziemia do pomidorów
  • podłoże BIO do warzyw
  • nawóz organiczny na 6 miesięcy

 

Dostępność: duża ilość

Cena: 19,99 zł
( 1 l = 1,00 zł )
szt.
Duża taca ogrodowa zielona bez otworów G132G Garland
powiadom o dostępności

Duża taca ogrodowa zielona bez otworów G132G...

Duża taca ogrodowa zielona bez otworów G132G Garland

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 19,99 zł
( 1 szt. = 19,99 zł )
Wąska taca do wysiewu z otworami – zielona – Garland
powiadom o dostępności

Wąska taca do wysiewu z otworami – zielona...

Wąska taca do wysiewu z otworami – zielona – Garland
  • Swobodny odpływ nadmiaru wody
  • Idealna do przygotowania rozsad
  • Z mocnego, elastycznego tworzywa

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 18,99 zł
Doniczki Torfowe, okrągłe 6x6 cm, 60 szt.
powiadom o dostępności

Doniczki Torfowe, okrągłe 6x6 cm, 60 szt.

Doniczki Torfowe, okrągłe 6x6 cm, 60 szt.
  • przyjazne dla środowiska
  • ułatwienie rozsady
  • swobodny rozrost korzeni

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 18,99 zł
( 1 szt. = 0,32 zł )
Mieszanka Delikatnie Świeża (Mild-frische Mischung) – nasiona na kiełki

Mieszanka Delikatnie Świeża (Mild-frische...

Mieszanka Delikatnie Świeża (Mild-frische Mischung) – nasiona na kiełki
  • Mieszanka 5 rodzajów nasion
  • Delikatna w smaku
  • Pełna wartości odżywczych

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 17,99 zł
szt.
Mieszanka Delikatnie Aromatyczna (Mild-würzige Mischung) – nasiona na kiełki

Mieszanka Delikatnie Aromatyczna (Mild-würzige...

Mieszanka Delikatnie Aromatyczna (Mild-würzige Mischung) – nasiona na kiełki
  • Subtelnie ostry smak
  • Źródło białka i witaminy C
  • Bogate w witaminy i minerały

Dostępność: średnia ilość

Cena: 17,99 zł
szt.
Mieszanka Ostra (Scharfe Mischung) – nasiona na kiełki

Mieszanka Ostra (Scharfe Mischung) – nasiona...

Mieszanka Ostra (Scharfe Mischung) – nasiona na kiełki
  • Pikantny dodatek do dań i koktajli
  • Pozytywny wpływ na wątrobę i trawienie
  • Źródło wielu witamin, szczególnie wit. C

Dostępność: średnia ilość

Cena: 17,99 zł
szt.
Brokuł (Brokkoli) – nasiona na microgreens

Brokuł (Brokkoli) – nasiona na microgreens

Brokuł (Brokkoli) – nasiona na microgreens
  • Zapach i smak dojrzałej rośliny
  • Niesamowicie intensywne
  • Jeszcze więcej wartości odżywczych

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 17,99 zł
szt.
Rukola (Rauke) – nasiona na microgreens

Rukola (Rauke) – nasiona na microgreens

Rukola (Rauke) – nasiona na microgreens
  • Zapach i smak dojrzałej rośliny
  • Niesamowicie intensywne
  • Jeszcze więcej wartości odżywczych

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 17,99 zł
szt.
Doniczki Torfowe, palety 12 komórek, 3x3 cm, 10 szt.
powiadom o dostępności

Doniczki Torfowe, palety 12 komórek, 3x3 cm,...

Doniczki Torfowe, palety 12 komórek, 3x3 cm, 10 szt.
  • przyjazne dla środowiska
  • ułatwienie rozsady
  • swobodny rozrost korzeni

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 16,99 zł
( 1 szt. = 1,70 zł )
Podłoże do wysiewu i pikowania, Gotowa ziemia do siewu – 20 l
powiadom o dostępności

Podłoże do wysiewu i pikowania, Gotowa ziemia...

Podłoże do wysiewu i pikowania, Gotowa ziemia do siewu – 20 l
  • Idealna ziemia przystosowana do wszystkich nasion warzyw i kwiatów.
  • Zapewnia prawidłowy i zdrowy wzrost młodych roślin.
  • Zawiera dawkę startową nawozu oraz mączkę dolomitową.

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 15,99 zł
( 1 l = 0,80 zł )
Podłoże Domowa Plantacja, Pomidory i Zioła, ziemia – 20 l
powiadom o dostępności

Podłoże Domowa Plantacja, Pomidory i Zioła,...

Podłoże Domowa Plantacja, Pomidory i Zioła, ziemia – 20 l

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 15,99 zł
( 1 l = 0,80 zł )
Keramzyt - 5 l

Keramzyt - 5 l

Keramzyt - 5 l
  • Doskonały jako warstwa drenująca
  • Materiał ściółkujący
  • Obojętny chemicznie

Dostępność: duża ilość

Cena: 15,99 zł
( 1 l = 3,20 zł )
szt.
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl