Zapytaj
* - Pole wymagane
Zapytaj
Perlit - 5 l

Perlit - 5 l

Perlit - 5 l
  • Napowietrza glebę
  • Spulchnia podłoże
  • Utrzymuje wilgoć

Dostępność: duża ilość

Cena: 15,99 zł
( 1 l = 3,20 zł )
szt.
Ziemia uniwersalna, gotowe podłoże – 20 l

Ziemia uniwersalna, gotowe podłoże – 20 l

Ziemia uniwersalna, gotowe podłoże – 20 l
  • Poprawia strukturę gleby
  • Poprawia kondycję roślin
  • Szeroki zakres stosowania

Dostępność: duża ilość

Cena: 15,99 zł
( 1 l = 0,80 zł )
szt.
Eko kompost nowej generacji – 15 l Kronen

Eko kompost nowej generacji – 15 l Kronen

Eko kompost nowej generacji – 15 l Kronen
  • zawiera mikroorganizmy i minerały
  • gotowy do użycia, bezwonny
  • stymuluje powstawanie humusu

Dostępność: średnia ilość

Cena: 15,99 zł
( 1 l = 1,07 zł )
szt.
Włókno kokosowe 5 l - Biovita

Włókno kokosowe 5 l - Biovita

Włókno kokosowe 5 l - Biovita
  • naturalne włókno kokosowe
  • wysoka absorpcja wody
  • lekkie i ekologiczne podłoże

 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 15,99 zł
( 1 l = 3,20 zł )
szt.
Perlit ogrodniczy - 2 l

Perlit ogrodniczy - 2 l

Perlit ogrodniczy - 2 l

Dostępność: duża ilość

Cena: 14,99 zł
( 1 l = 7,50 zł )
szt.
Koniczyna łąkowa (Rotklee) – nasiona na kiełki

Koniczyna łąkowa (Rotklee) – nasiona na...

Koniczyna łąkowa (Rotklee) – nasiona na kiełki
  • zdrowy dodatek do wielu dań
  • kiełki chrupiące i delikatne w smaku
  • źródło cennych witamin

Dostępność: średnia ilość

Cena: 14,99 zł
szt.
Mini taca do wysiewu z otworami – zielona – Garland
powiadom o dostępności

Mini taca do wysiewu z otworami – zielona –...

Mini taca do wysiewu z otworami – zielona – Garland
  • Swobodny odpływ nadmiaru wody
  • Idealna do przygotowania rozsad
  • Z mocnego, elastycznego tworzywa

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 14,99 zł
Doniczki Torfowe, palety 8 komórek, 6x6 cm, 3 szt.
powiadom o dostępności

Doniczki Torfowe, palety 8 komórek, 6x6 cm, 3...

Doniczki Torfowe, palety 8 komórek, 6x6 cm, 3 szt.
  • przyjazne dla środowiska
  • ułatwienie rozsady
  • swobodny rozrost korzeni

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 14,99 zł
( 1 szt. = 5,00 zł )
Podłoże Kwiatowo-Balkonowe Do Roślin Kwitnących – 20 l

Podłoże Kwiatowo-Balkonowe Do Roślin...

Podłoże Kwiatowo-Balkonowe Do Roślin Kwitnących – 20 l
  • optymalny odczyn pH - 5,5-6,5
  • dodatek nawozu startowego
  • łatwiejsze pobieranie wody i składników

Dostępność: średnia ilość

Cena: 14,99 zł
( 1 l = 0,75 zł )
szt.
Podłoże Do Róż – 20 l
powiadom o dostępności

Podłoże Do Róż – 20 l

Podłoże Do Róż – 20 l
  • dodatek kompostowanej kory
  • nie zawiera sztucznych nawozów
  • zapewnia odpowiednią wilgotność

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 14,99 zł
( 1 l = 0,75 zł )
Ziemia Do Roślin Kwaśnolubnych - 20 l

Ziemia Do Roślin Kwaśnolubnych - 20 l

Ziemia Do Roślin Kwaśnolubnych - 20 l

• do roślin kwaśnolubnych
• idealne dla azalii i wrzosów
• wzbogacone nawozem NPK

Dostępność: średnia ilość

Cena: 14,99 zł
( 1 l = 0,75 zł )
szt.
Podłoże pH+, odkwasza i podwyższa pH gleby
powiadom o dostępności

Podłoże pH+, odkwasza i podwyższa pH gleby

Podłoże pH+, odkwasza i podwyższa pH gleby

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 12,99 zł
( 1 ml = 0,13 zł )
Podłoże pH-, zakwasza i zmniejsza pH gleby

Podłoże pH-, zakwasza i zmniejsza pH gleby

Podłoże pH-, zakwasza i zmniejsza pH gleby

Dostępność: średnia ilość

Cena: 12,99 zł
( 1 ml = 0,13 zł )
szt.
Podłoże DO STORCZYKA – 5 l

Podłoże DO STORCZYKA – 5 l

Podłoże DO STORCZYKA – 5 l
  • Sprzyja kwitnieniu
  • Doskonała w uprawie storczyków
  • Optymalny skład

Dostępność: duża ilość

Cena: 12,99 zł
( 1 l = 2,60 zł )
szt.
Mała taca do wysiewu z otworami – zielona – Garland
powiadom o dostępności

Mała taca do wysiewu z otworami – zielona...

Mała taca do wysiewu z otworami – zielona – Garland
  • Swobodny odpływ nadmiaru wody
  • Idealna do przygotowania rozsad
  • Z mocnego, elastycznego tworzywa

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 12,99 zł
Mini pokrywka do tacy wysiewowej – Garland

Mini pokrywka do tacy wysiewowej – Garland

Mini pokrywka do tacy wysiewowej – Garland
  • możliwość stworzenia miniszklarenki
  • kompatybilna z tacą wysiewową Garland
  • Z mocnego, elastycznego tworzywa

Dostępność: duża ilość

Cena: 12,99 zł
szt.
Wąska pokrywka do tacy wysiewowej – Garland

Wąska pokrywka do tacy wysiewowej – Garland

Wąska pokrywka do tacy wysiewowej – Garland
  • możliwość stworzenia miniszklarenki
  • kompatybilna z tacą wysiewową Garland
  • budżetowa wersja pokrywy

Dostępność: duża ilość

Cena: 12,99 zł
szt.
Wąska taca ogrodowa zielona bez otworów G131G Garland

Wąska taca ogrodowa zielona bez otworów G131G...

Wąska taca ogrodowa zielona bez otworów G131G Garland

Dostępność: średnia ilość

Cena: 12,99 zł
( 1 szt. = 12,99 zł )
szt.
Taca transportowa do rozsad, 56 x 31,5 cm

Taca transportowa do rozsad, 56 x 31,5 cm

Taca transportowa do rozsad, 56 x 31,5 cm

Dostępność: duża ilość

Cena: 11,99 zł
szt.
Ziemia Uniwersalna 10 l Target
powiadom o dostępności

Ziemia Uniwersalna 10 l Target

Ziemia Uniwersalna 10 l Target

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 11,99 zł
( 1 l = 1,20 zł )
Keramzyt ogrodniczy - 2 l

Keramzyt ogrodniczy - 2 l

Keramzyt ogrodniczy - 2 l

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 10,99 zł
( 1 l = 5,50 zł )
szt.
Pikownik Rozsadowy
powiadom o dostępności

Pikownik Rozsadowy

Pikownik Rozsadowy
  • ergonomiczny kształt
  • wymiary 16,5 x 1,5 cm
  • mały, lekki, poręczny

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 10,99 zł
Doniczki Torfowe, kwadrat 8x8 cm, 18 szt.
powiadom o dostępności

Doniczki Torfowe, kwadrat 8x8 cm, 18 szt.

Doniczki Torfowe, kwadrat 8x8 cm, 18 szt.
  • przyjazne dla środowiska
  • ułatwienie rozsady
  • swobodny rozrost korzeni

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 10,99 zł
( 1 szt. = 0,61 zł )
Mini taca ogrodowa zielona bez otworów G130G Garland
powiadom o dostępności

Mini taca ogrodowa zielona bez otworów G130G...

Mini taca ogrodowa zielona bez otworów G130G Garland

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 10,99 zł
( 1 szt. = 10,99 zł )
Bestsellery
Twój sklep ogrodniczy
Napisz do nas
Ponad 5 tys. produktów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Promocyjne ceny
Oferty specjalne co tydzień
do góry
Kategorie
Sklep internetowy Shoper.pl